Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 14 éves vagyok a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 éves vagyok a pasim 21? Anyukám apukám között is 7 v van.21 éves pasim volt már nem tiltottak, de az új barátom is 21 éves tiltanak. Mért? Pedig ismerik a szüleim?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gáz.Nekem van egy 14 éves hugom és nem örülnék ha 21 éves barátja lenne.Ő nem a te világod,és minden bizonnyal a sex is előkerül lassan.Annak meg nincs értelme még a Te korodban.Lehet hogy pont azért tiltanak mert már ismerik....
2009. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy. Az lehet a probléma, hogy ezen a barátodon lehet, hogy látszik, hogy szeretne tőled mást is mint csak szerelmet. Ekkora kor különbség nem gond ha van egy 19 meg egy 26 éves ember között. Viszont így, hogy te még csak 14 vagy nagyon sokat számít ez egy kapcsolatban. Ha egy idősebb srácra vágysz, akkor járj egy 16 évessel, de nem jársz jól hosszútávon egy 21 éves sráccal. Bocs.
2009. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

napok óta vele vagyok voltunk kettesben is és nem volt semmi. megmondtam neki is h nem lesz semmi.. És csak akk kezdem el ezt a kapcsit ha vár..

és vár..

lehet marhaság de akkor is..

2009. aug. 7. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

ha kijöttök egynással

ha éretebb vagy a korodnál

ha tudsz olyat dolgokat,amit nem minden 14éves

ha tényleg szeretitek egymást

akkor hajrá ,és nem sok :] én is 14 éves vagyok,bár a barátom pár ével fitalabb 21-nél.de nem sokkal ^^ és szebb párt elképzelni sem tudnánk,tényleg ..igazán nagyon szerete.és mindent megtudunk bezsélni,amit csak kell.ritkaság

2009. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szeretem ő is engem.. Őszinte elmondott mindent titkát is..

csak anyumék tiltanak

2009. aug. 7. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a korkülönbség. Legalább 2-3 évig kellene a pasidnak várni rád. Nagyon gyerek vagy még, neked korai a párkapcsolat.

Azért megnézném ezt a 21 éves pasit, hogy miért nem 17-21 éves csajokkal jár. Bocs, de tényleg nem értem, h mit akar egy huszonéves pasi egy 13-16 éves lánytól.

2009. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki olyan szót használ, mint "kapcsi", ahhoz nem való egy 21 éves srác.
2009. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé gáz... 7 év tényleg nem sok, ha te nem 14 lennél, hanem például 24, de így... Nem tudom, talán ez már törvényt is sért... Ha az én ennyi idős húgom járna 21 éves pasival, elbeszélgetnék mindkettejük fejével *aggódó nővér*. Várjatok pár évet, amíg fizikailag és lelkileg is érettebb leszel, de ehhez még nagyon fiatal vagy.
2009. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 év. Gondolj bele, ha ő most lenne 15, akkor egy 8 éves lányt d*na meg. a 14 vs 21 sem jobb, csak elfogult vagy. 20 fölött már nincs jelentősége, előtte még van mert testileg és lelkileg is fejlődik mindenki ebben a korban.
2009. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!