Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy fiú órák alatt, folyton szemezünk, kettesben tök jókat beszélgetünk.

Figyelt kérdés

De ha oda jön valamelyik haverja, elkezd bunkó lenni. Arról nem beszélve, hogy néha a többi lánynak is csapja a szellet. Párszor már haza kísért a suliból, mást lányt eddig még nem. De soha nem mond semmi konkrétat.

Mit csináljak, felejtsem el?


2009. jan. 23. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves, de ez tipikus a pubertás gyerekeknél, hogy bunkók, amikor a haverok is csatlakoznak...Ha más csajnak is csapja a szelet akkor nem hiszem, hogy tőled extra többet szeretne...Bár a kérdés az volt, hogy tetszel-e neki.Szerintem igen. Igen, tetszel neki, de ugyanúgy a többi csaj is, akinek csapja a szelet
2009. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a haverok kihozzák a bunkót a fiúkból, ez tehát nem túl mérvadó. Az sem nagyon h kinek hogy csapja a szelet, lehet hogy magában azt gondolja eljátssza a macsót, de valakit mégis érzelmileg szeretne mozgósítani, ha te vagy az, azt neked kell kiderítened
2009. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! 15 éves vagyok!
2009. jan. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!