Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekelne, hogy van még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy van még olyan lány, aki a szüzességét leendő férjének tartogatja?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van még olyan lány, aki a szüzességét leendő férjének tartogatja? Esetleg a sráctól is elvárná ugyanezt? Szal úgymond ilyen mesebeli herceg-hercegnő kapcsolat?
2010. dec. 20. 22:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Persze, és milyen romantikus, ha így alakul :)

a fiúktól viszont nem feltétlenül várnám el.

2010. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

és ha totálisan nem illetek össze, és idővel a nő már megunja a havi 1x reszelést?

na jó, igazából legyen, így is növelik a milfek számát :D:D:D

2010. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Lehet hogy vannak még ilyen lányok, de még nem találkoztam eggyel sem.. én sem ilyen vagyok.

Ha találsz egy szűz lányt és nem veszed el 4-5 hónap múlva, már bocsi a kifejezésért, de hülye vagy ha nem dugod meg, főleg ha szereted.

Nemtom, fontos érzelmi kötődést is jelenthet, az eggyétartozást meg minden ilyen nyálas dolgot amit mi lányok szeretünk.

2010. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

gratulálok annak, aki a leendő feleségét a cipőjével helyezi egy sorba...

gondolom, majd mindkettőt cseréled évente

2010. dec. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, 19 éves és tartom magam ehhez az elképzelésemhez.
2010. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%

02:28


Véletlenül se próbálj meg egy HASONLATOT értelmezni, még meghaladja az agyi kapacitásod...


Az egy igazi barom, aki úgy vesz el egy nőt, hogy nem tudja milyen az ágyban (és fordítva is igazi).


Szép dolog a szerelem de ha nem működik a sex akkor annak 99%, hogy válás a vége hamar. Márpedig a sex nem mindig működik.

2010. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval.

Hogyan mondhatod azt hogy ismered őt ilyen esetben? minden pillanatát, minden rezdülését, minden egyes porcikáját, hogy hogyan kapkodja a levegőt amikor izgatott, hogy mennyire édes a lehelete a bőrödön. És forditva?

A szerelem egy érzelem amihez kell egy efféle kötődés. Ha ez nem történik meg egyszer sem, honnan tudhatja bármelyik fél is élvezetes, vagy inkább visszataszitó..

Nem a szex a szerelem alapja, de az elrontója lehet.

2010. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Akkor csak 08:18-as hozzászóló lenne ilyen? Mondjuk ez is több, mint a semmi.


Am szabad kérdeznem, hogy honnan ez az elhatározás? Vallási vagy erkölcsi okból?

2010. dec. 21. 15:16
 19/25 Juan_Carlos ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, és számomra elég hihetetlen. Kétszer is volt egy évnél hosszabb kapcsolata, de ő azt mondja, h egy év nem elég arra, hogy megismerje a másikat. Szegény faszik meg már nem bírták a kiképzést.
2010. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

vallásos vagyok, de nem kötelezettségből szeretném így csinálni, hanem erkölcsi okokból. és minden ellentétes híresztelés ellenére, az én környezetemben rengeteg ilyen pár és házastárs van, akik igenis boldogok

az a 19L

2010. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!