Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok velem? Hogy nézek ki szerintetek? Mi a véleményetek rólam? (kép)

Figyelt kérdés
mármint nem konkrétan randizni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.Ha szembe mennék veletek az utcán, megnéznétek v ilyesmi
2010. dec. 21. 12:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
biztos nem nézném meg, de elmegy, nem rossz, azért javítani lehetne rajta
2010. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
Te is valami bazári majom lehetsz ilyen öltözködéssel...Sly megmondta, kihaltak az igazi férfiak még a filmvásznakról is és átadták a helyüket a vámpírokra izguló tinilányoknak és a shusi vacsorákon viháncoló szerelmes szingliknek:D
2010. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Cleptomaniac ***** válasza:

Tetszik az ajkad és a fitos orrod, az arcod.


De a hajad számomra szörnyű... A rózsaszín ing pedig... Szavakat sem találok. Azt hiszem, azért nem kezdenék veled, mert e miatt a két dolog miatt melegnek néznélek. Nem általánosítok, de van egy meleg barátom, aki fodrász, a haja csak piciben másabb a Tiédtől és szintén kedveli a rózsaszínt. Valószínűleg ezért van bennem ez az asszociáció.

2010. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Már csak a fülbevaló hiányzik és mehetsz a kapuvári b*zibárba :D
2010. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
bocsánat de úgy nézel ki kicsit mint egy homi
2010. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nekem nem vagy az esetem, sőt észre sem vennélek a sok helyes hapsi között. Bocsi....
2010. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Kriszti83 ***** válasza:
Nem vagy az esetem. Csak a rózsaszín ingedet venném észre, ami borzalmas...bocs.
2010. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki rosszul, viszont nem látom benned azt a pluszt amiért randiznék veled. Bocsesz
2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel, én simán randiznék veled. Egyedül a szemöldök az, amin változtatnod kellene szerintem

21/L

2010. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Figyi, ezt a bu*is hajat és ing színt el kell felejteni, nem férfias, idétlen. A szemöldöködet is bízd rá valakire felülről lehet jól megritkítani hideggyantával pár perc az egész de nehogy magadnak csináld, a testedre meg gyógyír a torna. A vastag ajkad nekem szexi, a páromnak is ilyen van.

összefoglalva: mindenki tudja hogy mi áll jól neki ránézel a tükörre és azt mondod nyammm, ja, ez az. Ne az emós csudaságokat majmold, nem férfiasak!!!! És adjál magadra mert ilyen fiatalon aza pocak hát.... Persze lesz olyan csajod akinek nem számít a külső megfoghatod a nőket mással is, de megtartani..........

2010. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!