Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok velem? Hogy nézek ki szerintetek? Mi a véleményetek rólam? (kép)

Figyelt kérdés
mármint nem konkrétan randizni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.Ha szembe mennék veletek az utcán, megnéznétek v ilyesmi
2010. dec. 21. 12:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszhet senki se mindenkinek, de szerintem ha egy kicsit eljárnál kondiba és ledobnál egy pár kilót sikeres lennél a lányok körében. Szerintem nincs semmi baj a hajaddal nekem kifejezetten tettszik ha ilyen a haja egy srácnak. a RÓZSASZÍN INGGEL MEG NINCS SEMMI BAJ, EZ MOST NAGY DIVAT A FIÚK KÖRÉBEN BÁRMENNYIRE HIHETETLEN, miért ne vállalnád a stílusod, ha valakinek így nem vagy jó akkor az ne fogadjon el,Az én cuccaim is sokan leszólják mert van egy nem túl szokványos kinézetem, nem vagyok azaz átlagos csaj, de ez nem érdekel mert ha vkinek ez nem tettszik akkor ne fogadjon el és kész. Remélem tudtam vmit segíteni neked. :)))
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
az a lényeg, h amint mondtad, a rózsaszín ing divat!ha valaki csak divatból hordja, akk az nem az ő stílusa.Aki vakon követi a divatot, annak nincs stílusa...nekem egyedi ruhatáram van, a divattól eltérően.nekem van személyiségem
2010. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
ja...ez kimaradt.Nem nézel ki szörnyen, csak dobj le egy pár kilót, legyen a hasad laposabb, a hajad cseréld le, kezdj valamit a szemöldökkel és ne a divatot kövesd, hanem olyan ruhát vegyél fel, amiben TE TE vagy, nem pedig egy francia divatdiktátor!Hajrá!
2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Haver, inkább ne égesd a férfiakat.... elhiszem, hogy jön a Karácsony, meg magányos vagy, de röhej, ahogy kinézel....


21/F


Én ilyen fejjel már rég egy árokban feküdnék és nézném a csillagokat :D

2010. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Hello Ruszki Cikiző


Hol találtad ez a minden szempontból über ciki képet? És szerinted poén más képével visszaélve azt égetni? Erről a srácról sem készült soha rosszabb kép az igaz. Arcába hulló hosszú (frufru) haj, rózsaszínek látszó valószínűleg eredetileg lazac szín hímzett "orosz" ing. A rózsaszín karszalagos fél méterrel magasabb srác ölelése sem sokat javít a képen. Amúgy orosz vagy ukrán lehet a srác. És nem mennék el mellette simán, ha így láttám. Mert hangosan kuncogva nézném, miközben odébbállok. Ez az inget ki kellene dobnia a szemétbe. A haját simán rövidre kellene vágatni (nem gépel) hiába magas a homloka. Mert az legalább adna valami macsós vonást az arcának. És az a kis pocak nem a világ csak nem ilyen arccal. És nem divat a bozont szemöldök. De ha midezt megfogadná. Akkor tízszer több lánynak tetszene.


A lányokra hallgass itt és most!

2010. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Mentifantezsvér ***** válasza:
Bocsi de tuti elmennék meletted...és nem hinném hogy randiznák veled, de sztem ha többet mozognál és rendes hajad lenne normálisabban néznél ki.
2010. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Te!Én ismerlek!Láttalak már többször is a K2-ben!Még a neved is tudom!Hát nem sok jót mondanak rólad.Szólok, h élőben ez a srác normálisabban néz ki.egy kicsit...csak egy kicsit.Nem ismerem személyesen, csak látásból.Ennyire nincs önbizalmad, h felrakod magad ide? :)
2010. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A hajaddal semmi baj, bár látom, nem sok embernek jön be; viszont egy fénykép alapján nehéz megmondani, hogy mennyire jönnél be nekem élőben.
2010. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
az az ing!!!az az ing!!!az nem csak a mackós fiúkhoz, de senkihez sem illik!!!
2010. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!