Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mit gondolhat rólam? Szünet után újra megkérdezzem? 15/F

Figyelt kérdés

El akartam hívni egy lányt az osztályból randizni ez a következőképpen sikerült:

-Lenne k.. (itt úgy éreztem hányom kell de csak levegő jött fel a torkombűl és köhögni kezdtem ő pedig elfordította a fejét)

- Elnézést. Ráérsz délután?

- Hát... nem mert be kell mennem a városba.

- Oké. Hát akkor boldog Karácsonyt... és Újévet...!


2010. dec. 21. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted és úgy érzed, hogy sikerrel járhatsz, hívd el mégegyszer. Lehet, hogy Ő is zavarban volt, neked meg a túlzott idegességedtől volt hányingered. Nyugodj le, és higadtan menj oda hozzá, és sok sikert! 14/F
2010. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg ismét, meg addig kérdezd szerintem, amíg egyértelműen vissza nem utasít... de ha feltűnően kerüli mindenféle halaszthatatlan dologgal a randit, akkor hagyd. 16/F
2010. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészen volt őszinte veled! Vagy nagyon le akart koptatni...Talán ez is csak egy hülye kifogás, mert lehet, hogy nem tetszel neki.


14/L

2010. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia en vagyok a "jófej ":P nekem sem jott ossze,nagynehezen ravettem magam azt hittem en is hanyi fogok,mert nagyon izgultam de valahogyan legyoztem es megkerdeztem lenne kedve eljonni a cukrazdaba mivel tudom,hogy szereti az edesegeket...azt mondta,hogy nem tudja ,hogy igy meg ugy...mondtam ,hogyha megis lenne kedve akkor hivjon fel masnap ...na de nem hivott vegul irtam egy sms-t ,hogy mi a helyzet es arra sem irt vissza...par napra megtudtam a baratnojetol ,hogy massal talalkozott amikor velem kellett volna jonni a cukrazdaba:(
2011. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam valami szövegeet kitalálni de tényleg csak annyit tudok mondani hogy sajnálom! :(
2011. jan. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!