Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez összejött ) :mit kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez összejött ) :mit kellett volna csinálnom az első randin? 15/f (folytatás)

Figyelt kérdés
Oda jött hozzánk egy cigány gyerek és elkezdett kötekedni,szitkozódni,meg hogy befosi...és elkezdett ütögetni...
2010. dec. 21. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mivan?
2010. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
xarrá veretted magad első randin a csaj előtt? lehet nem kellett volna akkor :D
2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam hogy mit csináltam:Dcsak h ti mit csináltatok volna....a kérdésre!!!
2010. dec. 21. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
hát enyhén állcsúcson vertem volna, és szétrúgtam volna akar a szart. de most komolyan semmit sem csináltál? ez bármennyire is furcsa egy csodálatos lehetőseég lett volna: szétvered, megvéded a lányt és elolvadt volna tőled, te lettél volna a nap hőse.de hát mostmár mindegy
2010. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nekimentem volna az biztos. Pedig egyébként nem merek kötekedni cigányokkal, de ez kivételes eset.
2010. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudok verekedni,ezért inkább egy székkel,vagy egy élesebb tárgyal ütöttem volna...15.f
2010. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

megvertem volna a cigányt . belerugtam volna pár jónagyot... de most

komolan te mit csináltál???? mert ha megvert akk gáz vagy ember.

2010. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel a lány jelenléte a lényeg akkor tőle függ a válasz. Ha a lány érzékeny típus, akkor odébb kellett volna lépni majd értelmesen megmagyarázni a lánynak, hogy te nem süllyedsz le egy roma szintjére. Ha a lány inkább heves természetű akkor megkellet volna védeni magad, hogy lássa milyen határozott kemény legény vagy. De bármit tettél önmagadat adtad igy eldöntheti tetszik neki vagy sem
2010. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a sok random hős egytől egyik mma-s bajnok vagy csak szimplán az életbe nem bunyóztatok még? Alap esetbe, áll az hogy a becsületemet megvédem max összevernek eltörik kezem, lábam, hát ezt dobta a gép.

DE ha csajjal vagy eléggé alapnak kéne lennie, hogy az Ő biztonsága mindennél fontosabb. Ilyenkor szerintem a legokosabb a ha gyorsan tipliztek, bunyó max akkor ha tényleg dulakodásig fajulna a helyzet, akkor is megmondani a csajnak, hogy azonnal fusson el a fenébe...

2010. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kibeleztem volna a cigányt .
2010. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!