Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti mit gondoltok arrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit gondoltok arrol a csajrol, aki bevallja nektek hogy szeret titeket, de ti nem viszonozzatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Vagy szép vagy de belül üres.

Hiába a szép tál, ha nemlehet belőle enni.

Dobtam én ki olyan bomba nőt hogy hajajj, mert hülye volt, és sötét, és nem volt szókincse, és mert ÜRES volt, nem volt hobbija, sportja, semmi nem érdekelte beszélgetni nem akart csak a testbeszéd ment neki (a szex) ezért tettem lapátra

2010. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Funktasztikus ***** válasza:
58%
nekem elég egy fokkal átlagon felüli csaj is;)aki nem egy rin.gyó:D
2010. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

hogy szereted ha nem jártatok?

tuti valami 16 éves megint...

max szerelmes vagy belé.

az meg majd elmulik


szerelemmel gyorsan mulik az idő

idővel gyorsan mulik a szerelem.

2010. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De ha mar azt mondta ram a srac, hogy jo fejnek tart es hogy kedves is vagyok...
2010. dec. 22. 16:46
 15/22 anonim ***** válasza:

,,De mondjatok mar van olyan fiu, aki nem akar szep baratnot? hat nincs, mindenkinek gyonyotu, ertelmes, aranyos vicces csaj kell, mikor meg eletekall egy ilyen lany, akkor rogton viszakoztok, miert?"


Szerintem csak te tartod magad szépnek, de amúgy lehet a belsőd miatt nem jár veled, vagy hazudott arról hogy szép vagy, vagy másba szerelmes, vagy egyszerűen nem szerelmes beléd.

2010. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha egy lány gyönyörű, az szexuális vonzalmat kelt, nem szerelmet. Ahhoz ennél kicsit több kell, és ha emberileg nem stimmel valami (nem biztos, hogy hiba, csak nem összeillő a sráccal) akkor akármilyen szép, marad a szexuális vonzalom. (azért az se semmi:))

Sőt! Még az is szubjektív, kinek mi a szép.

(Rakj fel képet arról a lányról, több szem többet lát, majd eldöntjük, annyira tuti e?! :))


Egyébként egy szerelmi vallomás miatt kb. azt gondolnám a lányról, hogy elég bátor, és helyén van a szíve. Viszont ha egyértelműnek tartaná, hogy én viszonozzam, akkor azt is gondolnám, kicsit (nagyon) túl nagy az önbizalma.

És ez független attól, hogy néz ki, vagy mennyire vicces.

2010. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16:57 hogy tudd, nem csak en tartom magam szepnek,, akornyezetembe barkit megkerdezhetsz! Es a barataim olyanok hogy mindig meg mondjak a velemenyuket es azert pont ok a barataim. Nem lattal nem ismersz, nem tudhatod milyen vagyok...
2010. dec. 22. 17:01
 18/22 anonim ***** válasza:

Jó-jó lányok közt az igaz barátnők mindig dicsérgetik egymást nem tom mire gondolsz...


De mindegy írtam mást is nemcsak ezt...

2010. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Egyebkent en vagyok az a lany! Fereertes ne essek! Azert gondoltam h itt kerdezem meg mert anonim az oldal es nem kell magam felfedjem. Ugyanakkor sok ismerosom jar ezen az oldalon es nem szertnek ebbol pletykat. De arcba sokan mondjak hogy az Evanescence enekesnojere hasonlitok...
2010. dec. 22. 17:06
 20/22 anonim ***** válasza:

"Fiuk! Ti mit gondoltok arrol a csajrol, aki bevallja nektek hogy szeret titeket, de ti nem viszonozzatok?"


mit kellene gondolni a CSAJ-ról ?

2010. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!