Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veled az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled az, hogy a partner fogsora riasztott vissza?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció: amúgy elfogadható külsejű, és értelmes fiúval/lánnyal randizol, aztán egy jóízű kacagás közben hirtelen arcodra fagy a mosoly. A veled szemben ülőnek előbukkan borzalmas rágószerve, a hatalmas fogínyből kimeredező hegyes, cápaszerű, vagy nyusziéhoz hasonló lapátfogak. Mindennek tetejébe a szája csatornaszagot is áraszt.


Folytatás?


2010. dec. 23. 12:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem porcelánfogam van.
2010. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem speciel csak húzással lehetne megoldani a fogszabályozást , azt meg nem nagyon szeretném (sajnos 10-12-14 évesen kellett volna , de nem voltak elég erőszakosak a szüleim , én meg természetesen ellenkeztem) most már .

Az meg hogy csatornaszagú az egyén szája az erősen visszataszító és undorító . Ezen a problémán nagyon egyszerüen lehet segíteni , nem úgy mint a kócos fogakon .

2010. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hogy?
2010. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

en ezzel szemelyszerint ugyvagyok,hogy a fogsorat is nezem,

mivel csokolozni kell,es hiaba h nem a fogait nyaldosod,de ha epp kivan rohadva fele es buzlik,az erzodik a szajban,a nyalban is.

es amugyis,szerintme gusztustalan a rohadt fog! akinek van etvagya ilyennel csokolozni,elismeresem.

eletem soran nem volt erre pelda. az mas hogyha osszevissza allnak,esetleg nem hofeherek.mivel mindnekinek nem lehet hofeher.vagy ha kisse elszinezodtke. de amikor foghiijas es otromba akk fuuj!

2010. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a csatornaszag undorító, de a kócos fog egyáltalán nem zavar (és nem csak azért mert nekem is az van XD ). Ápolt legyen, ez a lényeg. Ha nem az, akkor soha viszont nem látásra.
2010. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!