Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as,40-es férfiak! Előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es férfiak! Előfordult már veletek, hogy beleszerettetek egy nálatok sokkal fiatalabb lányba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen és nagyon jó kapcsolatban vagyunk :)
2011. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
már lassan 2 éve
2011. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszi :)
2011. febr. 11. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy 20éves lány vagyok és ugy szeretném hogyha az a 30as férfi aki ért oda vagyok belém szeretne!!!!!
2011. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első két válaszoló mesélhetnétek egy kicsit többet, elég sok 20-as lány ír ide, aki a ti korotokbeli férfiakat szereti és kíváncsi a tapasztalatokra :)
2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
20 év különbség : lelkibajos beteg libuska akinek pót-apuci kell vagy pénzrehajtós parazita. Ti meg szánalmas vén bájgúnárok vagytok, a saját lányaitokkal egykorú naív befolyásolható kis csitrikre akartok rámászni? Mocskos disznók!
2011. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

igen, és nagyon nagyon jó volt, újra 30 évesen átélni azt amit 18 éves koromban...

16 éves lánnyal jöttem össze, de nembánom, mondjon bárki bármit!

lehet pedo vagyok, lehet, öreg vagyok, de iszonyú jó p*ncija van, selymes bőre, és mindig nagyon jó illata.

A korombéli nők elhagyják magukat sokszor, és ottmeg mégtöbb a pénzre hajtós fajta

A kapcsolatot ő is akarja, de sztem rövid életű lesz...sajnos....azért a szülei biztos nem örülnének nekem...Tudom, mert én sem örülnék a magamfajtának.

DE ez van.

2011. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14:59 a tények valóban úgy állnak, de legalább tisztán látod a dolgok mélyét is :)
2011. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azért már nálam 10évvel idösebb férfi érdekel nem jelenti azt,hogy a pénzére hajtok.Egyáltalán nem látszik hogy 10év köztünk.Nagyon jól megértjük egymást,egy hullám hosszon vagyunk.Azt meg nem is tudom,hogy áll anyagilag meg nem is érdekel.egy munkahelyen dolgozunk és csak ugy meg szerettem nem tehetek róla.De asszem ez az érdeklödés egyoldalu:(

20/L

2011. febr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a "20 év különbség'-es embernek üzenném. nem kell így kisarkítani a dolgokat! azt hiszed két féle típus van, akik az érettebb és idősebb FÉRFIakra hajtanak? az egyik a beteg, apakomplexusos, a másik pedig a pénzhajhász? jó pár olyan ismerősöm van, aki idősebb férfival kötötte össze az életét, és tudod mi a furcsa? hogy anyagilag egyformán álltak, és a lány nem volt beteg, apahiányos. gratulálni tudok, ha valaki nem használja az eszét.
2011. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!