Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől félhet? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől félhet? Nem értem.

Figyelt kérdés
15 éves fiú és már 6x mondta le a találkozást!Bevallotta,hogy fél és izgul de vajon mitől?
2010. dec. 23. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól fél, hogy séta közben előugrik egy bokorból egy lila fejű, kék torkú kiscsibe, és megeszi a fejét...
2010. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek:)
2010. dec. 23. 14:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz.

Bejössz neki, fél, hogy leég előtted, esetleg visszautasítod.

Vagy csaknem ér rá, mert egy jobb csaj csak akkor ér rá.

2010. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyedül én vagyok neki.Már 6 éve ismerem:)
2010. dec. 23. 14:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél a gonosz majomtól a szekrényedben...
2010. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki es fel, hogy valamit rosszul fog csinalni vagy leeg elotted vagy esetleg meg nincs felkeszulve egy kapcsolatra.Ne legy tul ramenos es ha tenyleg kell a csaj, akkor varsz amedig kell...legy turelmes....
2010. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi bocsi, azt hittem a csaj mondta le. Sorry! A ferfiak maskepp mukodnek; lehet soha nem volt meg neki senkije, valamint lehet meg nincs tisztaban azzal hogy mit kell egy randin csinalni....
2010. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolso valasziroval egyetertek! szeritnem leken nyugtasd h nem lesz semmi gond,kicsit legyen onbizalma h nem ront el semmit..
2010. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani...de nem használ.Mindig megígéri aztán az utolsó pillanatba lemondja:(
2010. dec. 23. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is egyetertek az utolso valaszoloval de van egy ötletem...: Lepd meg egyszer csak ugy, hogy pl:

1.Tudj meg egy időpontot, hogy pl mikor megy varosba a haverjaival...

2.Ti is legyetek többen(baratnőkkel), majd probalj csak vele beszelgetni..(legalabbis probalj meg vele lenni a legtöbbet..persze a többieket se hanyagold el!)

3. Szerintem ebből Te/Ti semmit sem veszitenétek, hisz igyis ugyis jol szorakoznatok ugy, hogy tobben vagytok! A fiu akkor biztosan felszabadulna es talán utána már nem tartana a randitól...!!! :-)))

Sok sikert...es legyel kitarto es kedves,laza..!

2010. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!