Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt bóknak vegyem? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bóknak vegyem? Mit akarhat? Vagy csak hülyül? Azt mondta elhívna mekizni is : D

Figyelt kérdés

Csütörtökön vittem ajándékot a barátaimnak, mert nem volt biztos, hogy pénteken megyek. Mindenkinek csináltam egy mézeskalácsszívet, beleírtam a nevüket. Másnap mégis mentem, odajön elém a kiszemeltem (neki is vittem mézest), és azt mondja: "Hello, tegnap hazamentem, mutattam anyumnak a mézeskalácsot, megkérdezte, lány adta-e én mondtam, hogy igen, erre ő meg azt mondta, hogy talán majd egy lány megnevel. Te leszel a feleségem." Ez mi volt? Ezen gondolkodom már hétvége óta:S

13l


2010. dec. 23. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
jajj de kis cuki mukik vagytok *.*
2010. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Tuti tetszel neki : ) . 14/F
2010. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
ooh b*ki hány évesek vagyok? de am nagyon aranyod :) , gyere vele össze ha tetszik ,ne félj smemitől ! :)
2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

pucsits be neki azt kész

amugy kérd számon a mekin

dumálj és ne légy gátlásos

sok sikert

2010. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
istenem de édesek vagytok:D
2010. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

ez annyiraa aranyooos *.*

Szerintem mennyetek csak Mekizni:D abból rossz nem lehet

2010. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
csak ott a bökkenő, hogy ő egy tipikus "menő srác", akinek már vagy 100 csaja volt:S
2010. dec. 25. 23:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Figyu nekem is volt már 1-2;) csajom de attól még tudok ragaszkodó lenni... most azért mert sok csaja volt már, azért ne ijedj meg tőle:) menj csak el:)

2010. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
13 évesen komoly szerelemről és "100" csajról beszélni, nincs is ennél szebb. Garantálom, mire nekem unokám lesz (odébb van még, 15/F) már az oviban legózni fognak. Régebben volt az a játék kicsiknek, hogy adott formát tegyük az adott résbe. Hát... a fiúnak van egy pálcikája, a lánynak van egy rése, amibe beleillik a pálcika, miért is ne? Dzsízösz... 13 évesen... HOVA SZÜLETTEM ÉN?
2010. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez az ucccsó válaszoló naon jó :P
2010. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!