Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt bóknak vegyem? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bóknak vegyem? Mit akarhat? Vagy csak hülyül? Azt mondta elhívna mekizni is : D

Figyelt kérdés

Csütörtökön vittem ajándékot a barátaimnak, mert nem volt biztos, hogy pénteken megyek. Mindenkinek csináltam egy mézeskalácsszívet, beleírtam a nevüket. Másnap mégis mentem, odajön elém a kiszemeltem (neki is vittem mézest), és azt mondja: "Hello, tegnap hazamentem, mutattam anyumnak a mézeskalácsot, megkérdezte, lány adta-e én mondtam, hogy igen, erre ő meg azt mondta, hogy talán majd egy lány megnevel. Te leszel a feleségem." Ez mi volt? Ezen gondolkodom már hétvége óta:S

13l


2010. dec. 23. 16:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vedd ki a brét és rángasd be párszor
2010. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
öcsém... 13 évesen én még a Pitagorasz tétellel szarakodtam
2010. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Boldog karacsonyt!

Amugy meg kedves bolcs valaszolok mi lenne ha nem kioktatni akarnatok mindenkit.:-D

13 evesen mar nekem is volt csajom

2010. dec. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jó bakker, nekem meg már oviban is volt barátnőm, de azért szerelem és gyerekkori szülőutánzás között tegyünk már különbséget. 14 év alatt nem lehet komoly szerelemről beszélni.
2010. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne komoly dolog 14 alatt? Legjobb barátnőm szülei is akkor kezdtek járni
2010. dec. 26. 16:19
 16/19 anonim válasza:
Mennyetek Mekibe és hagyd hogy a szádba adogassa a sültkrumplit. Szurkolok! 14/F
2010. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elmentünk mekizni:DD McFreez-t ettünk -15 fokban:)
2010. dec. 26. 17:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Hár figyu, grat a mcfreeze-hez. Ha legközelebb esetleg mennétek mégegyszer mekizni akk tolj ilyesmit: jajj de fázok..... bárcsak vmi vagy vmi megmelegítene ^^. Ő meg ha értelmes és veszi az adást akkor kicsit megpróbál felmelegíteni ( senki se gondoljon rosszara kedves válaszolók hiszen még éretlen bimbók :P ). Hagyd hogy próbálkozzon a kis makkmester :D, élvezd ki hogy törekedik érted.
2010. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A mázlista, én is belezúgtam egy csajba, de egyáltalán nem egyértelmű. Ja grat, majd azért gumi legyen nálatok:D
2010. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!