Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felidegesítettem magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felidegesítettem magam és összevesztünk mit csináljak?

Figyelt kérdés

16f vagyok és van egy lány akit szerettem volna kihívni sétálni,mert vettem neki ajándékot,és persze nagyon tetszik =/

De már 1 hete ki akarom hívni és sose jön össze,mert mindig van valami dolga és nem tudom,hogy igaz,vagy csak hülyít.

Ma komolyan rákérdeztem,hogy mikor tudunk talizni és szokásos válasz: nem tudom.

Hát tűrtem is de mikor már 1 óráig beszéltünk és megkérdeztem vagy 1000x és a válasz mindig:nem tudom,mind1,akkor kicsit megborult a bili és azt mondtam neki,hogy:HA NEM.. Hát nem. PÁPÁ

És itt vagyok.

Most mit csináljak ? Amilyen hülye vagyok beleszerettem,de egyáltalán nem érzem viszont:'(

Ő is 16 éves,és akkor azért ilyen,mert nem tetszek neki ?

Csak én golndolom így,mert szereintem ha tetszenék neki akkor nem lenne ilyen flegma nem ?

Nyíláv akkor megmondta volna,h ma nem,de holnap 12 oks ?

És akk levágom,h ő is szivesen találkozik vele,de ez... Iedegesítő.


2010. dec. 23. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jólvan tudtommal én se flegmán és pofátlanul válaszoltam és irtamle,h mit gondolok akkor légyszi te se ok??

Ha ideges vagy akkor rajta töltsd ki!

Hmm karácsonykor semmi dolga aranyos lány lehet xĐ

Amúgy,ha ennyire tudod,h leráz,nem érdekled,leszar..

Akkor meg minek kaparsz érte?:/ Az ilyet utálják a csajok lehet ha leszarnád akkor meg oda lenne érted ma ezt játsza a sok kispics*:DDFelejtsd el!!

2010. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!