Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek első randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek első randira egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés
jah és nem ciki ez pont karácsonykor? XDD mármint elhívni...
2010. dec. 23. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem karácsonyra megvan már a programja: család, rokonok stb.

nem hinném hogy elmenne pont akrácsonykor

2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de holnap napközbe még van esély rá nem? nem bírok addig várni XD de ha elküld akkor meg azt fogom hinni velem van baja :S
2010. dec. 23. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
vidd el sétálni menjetek el moziba, étterembe aztán jól k*f*ld meg de ezt inkább ne részletezzük...
2010. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cleptomaniac ***** válasza:

Hát nem tudom, mikor én 15 voltam, délelőtt segítenem kellett főzni, utána fát díszíteni, és késő délután már készültünk a szentestére.


Bár kérdés, hogy a lány családja milyen...

2010. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jah ez az család... de ha semmi dolga? :P
2010. dec. 23. 22:25
 6/10 anonim válasza:
mennyetek a városba puncsot inni sétálni meg beszélgetni de amúgy te hányéves vagy?
2010. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézem többnek 14-nél...de amúgy kedden a nőnek fontos feladata a sütés-főzés, karácsonyfa díszítés stb...miért nem ér rá hétfőn?
2010. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség első randira moziba menni...Egy az h szerintem fölösleges arra költeni az ELEJÉN hogy elmentek moziba mindent fizetsz mer tjófej gyerekvagy...aztán lehet papucsnak néz...és még moziba megsem tudod úgy ismerni...Inkább mennyetek el valamerre biztos van vmi karácsonyi vásár vagy akármi ott veszel max neki vmi kis apróságot tudtok bezsélgetni és ha jó a beszélőkéd akkor királyvagy....amúgymeg megkérdezed. hogy a szünetben még összetudnánk valamikor futni?..és akkor nyomsz egy bókotis h Alig van időm de egy ilyen széplányra tudnék szakítani:$...aztannyi:D
2010. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vidd egy családi bunkerba ahol marxista dalokat énekelnek száncsegőkisérettel láncold ki és... a többit rád bizom!

na kielégitett a válasz?

2010. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jaa, amugy komolyan: barátnőmnek első és második randira nem vittem semmit, nem vettem semmit randin se. beszélgettünk ismerkedtünk. harmadikra már tudtuk kb hogy érdemes folytatni, akkor már kapott kis apróságot, és mozibamentünk, és az egy hosszabb tali volt már, 6 óra együtt kb. és akk össze is jöttünk aznap :)

szal irdatlanul fölösleges bármit venni vinni első randira. ezzel kizárod annak a lehetőségét hogy papucsnak nézzen, vagy a pénzedér meg az ajándékaidér rád telepedjen. ha jól el tudtok beszélgetni, és jólérzitek magatokat együtt, egy szimpla sétán, akkor ugyis összejöttök ha nem fizetsz semmit akkoris...

21/f

2010. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!