Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha 16évesen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 16évesen komoly kapcsolatot akarok? Bővebben Lent

Figyelt kérdés

16éves fiu vagyok, visszahúzódó típus, nembírom a bulizós, nagymenő csajokat/srácokat, de szerintem értelmes vagyok.

Az a baj, hogy a korosztályomba nem találkoztam eddig olyan lánnyal, aki szép is, közel lakik (pest, pest környékén), és nem a buli lenne a mindene. Volt barátnőm, de ők is inkább csak játszadozni akartak. Hol lehet ilyen "normális" lányokkal találkozni? Mert nekem eddig nem sikerült =(

Jah 16éves vagyok és fiu


2010. dec. 23. 23:30
1 2
 1/20 Funktasztikus ***** válasza:
77%
nem mér lenne???én 14 éves fejemmel akarokxD
2010. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

szia !

irj nekem privit!:D

2010. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bátaszéken találsz.
2010. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem 14 éves korom óta komoly kapcsolatom van

amúgy nagyon sok veled egyidős csaj akar komoly kapcsolatot, vagy van komoly kapcsolata és nem buliznak

én se bulizgatok pedig Pesten élek

Amúgy én a Love.hu-n ismertem meg a pasimat. Amúgy úgy tudod kiszűrni a normális csajokat, hogy 1 csomót felveszel msn-re és beszélgetsz velük és ha rájössz, hogy bulizós meg az elmúlt 1 hónapban 12 pasija volt akkor egyből törlöd/tiltod és valószínű találsz olyat is aki komolyabbat akar. Remélem összejön, sok sikert

17/L

2010. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2010. dec. 24. 00:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nembaj az, csak nehéz lesz találni. mint a 17/l irta, valsz neten van rá esélyed.

soksikert egy beteljesült tiniszerelemhez... nekem abból csak viszonzatlan jutott, tini meg már nem leszek többé :)

21/f

2010. dec. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is írhattam volna. csak én győri vagyok.

Remélem előbb utóbb találunk mindketten. Privit írni szabad :)

2010. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív hozzászólásokat! :)
2010. dec. 24. 12:54
 9/20 kovpet ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre, hogy sokkal több normális ember van, mint azt elsőre gondolni lehetne. Csak inkább a hangos kisebbséget (többséget?) lehet észrevenni, nem azt, akit érdemes lenne.
2010. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

előzőnek: igen sokkal több normális ember van mint gondolnád, főleg így karácsonykor :) Jah és azt hozzá kell tenni, hogy a lelke mélyén mindenki jóindulatú, csak ez nem mindig jön át sajna....


Boldog karácsonyt! :D

2010. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!