Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, help! Hogyan hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, help! Hogyan hívjam el randizni a lányt? Lejjebb, hosszabban.

Figyelt kérdés

Kb. minden nap msnezünk, persze nem gondolom h ő úgy kedvelne, ahogy én!

Nem hiszem, hogy annyira jóképű lennék...de nem akarok újabb kudarcot. mi a legjobb módszer?

hiába volt már nemrég barátnőm, vele eléggé mázlisan jöttem össze.

Kérlek segítsetek, hogyan randizzak!


2010. aug. 5. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

te:-Szia

ő:-szia

te:Miújság

ő:semmi kül és ott?

te:semmi, hogy telik a nyarad

ő:egész jól csak egy picit unalmas

te:én tehetek valamit ami elfoglal egy picit

ő:mi lenne az?

te: volna kedved eljönni randizni?

a, verzió

ő:igen

te:rendben, akkor ide meg oda ekkor meg ekkor

(beszélgetés egyéb dolgokról)

ő:szia

te:szia

b, verzió

ő:nem

te: elmondanád az indokot??

ő:(elmondja)

Te ehhez alkalmazkodsz és próbálkozol újra.

2010. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 vivcsiike válasza:
71%

1:valamelyik nap nem érnél-e rá?

2:nem lenne kedved valamelyik nap eljönni velem vásárolni?(ruha v vmi,biztos vmire szükséged van:D)lányoknál imponál a vásárlás:D

3:láttál egy jo filmelőzetest és akk mozi:digaz első találkozásnak nem igazán jó a mozi de jobb mint semmi:D

Amugy tlaálkoztattok már vagy interneten ismerkedtetek meg??



Bocsi a helyesírásihibákét:)

2010. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

"volna kedved" "nem érnél rá" mik ezek D:

kis felvezető után közöld hogy " és holnapután pedig találkozni* fogunk te meg én! *vagy: elmegyünk az 1állatkertbe 2tóhoz 3erdőbe 4hattyúkat etetni 5csomóminden

2010. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már ezt a "randira hívom" dumát. Olyan elavult, meg fölösleges is. Ha folyton arra gondolsz, hogy te most egy randin vagy, fix hogy elbaszol vmit. Én ha elhívok egy csajt, akkor nem úgy vagyok vele, hogy ez egy randi, hanem csak talizunk, beszélgetünk, és kiderül hogy lehet-e folytatás. De semmi tétje nincs.


Amúgy mikor én először hívtam el csajt msn-en, feltaláltam magam. Nem voltam beszari, kerek perec rákérdeztem, hogy volna-e kedve találkozni. Persze nem rögtön az elején, pár sort még dumáltam vele előtte, hogy ne legyek nagyon rámenős. Aztán vagy igent mondott, vagy azt, hogy "nem tudom" (kedvenc). Ha igent, akkor örültem és találkoztunk, majd vagy lett belőle valami, vagy nem. Ha meg nem tudta, akkor megkérdeztem ennek az okát. Általában ilyenkor cifrázzák, pedig pontosan tudom, hogy nem jövök be neki, csak azért kíváncsi vagyok, hogy van-e benne elég bátorság bevallani az igazat. 90%-ukban nincs, megsúgom.

2010. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :) hasznosítom!

igazából azért "félek" elhívni, mert kb. fél éve elég jóba vagyunk, barátság szinten, és nem akarom, hogy ha esetleg nemet mond, akkor eltávolodjon...volt már rá példa csak azért...

2010. aug. 5. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
:D
2010. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

sztem ez a nyerő:


te:Ohh madame, lenne kedve eljönni velem egy színházba?

ő:Ohh ez csak természetes.

te:Ohh mikor érne rá madame?

ő:Ohh magának bármikor.

te:Ohh ezzel énis ígyvagyok madame.

2010. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
hmm..minden nap msn-eztek,király...akkor mikor valamelyik nap beszéltek valamikor a beszélgetésnél beírod neki,hogy nem e lenne kedve talizni...elmenni ide vagy oda...igaza volt annak a hozzászólónak aki írta,hogy a randi az már elavult...szerintem se jó..inkább csak legyen egy tali...aztán majd lesz valami...ha meg nem akkor mond meg a csajnak,hogy oké felfogtad,de szeretnéd ha továbra is haverok maradnátok...
2010. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
figyelj ha normálisan beszéltek, nem csak ilyen 1 szavas válaszokat ad.. akkor simán elhivhatod..:D amúgy is egy taliba még nincs semmi..:'D jahj. megmondod neki h találkozzatok és kész.. nem kell feleségül kérd..-.-"
2010. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%
még mindig 22:54-esen röhögök :D:D:D
2010. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!