Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Orulnetek ennek? Jelent ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orulnetek ennek? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy uzenetett egy sractol akit en nagyon kedvelek amiben kellemes unnepeket kivant...stb. Az elmult evekben sosem irt o eloszor, ha en irtam neki akkor valaszolt, ha nem akkor o sem irt. Jelent ez valamit?
2010. dec. 24. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

kedves gesztus.

hány évesek vagytok?

2010. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyit jelent,hogy kellemes ünnepeket kívánt.

Ilyenkor az ember csak rákattint az "üzenet minden ismerősnek" és kap mindenki..Én is küldtem olyanoknak akikkel évek óta nem beszélgetek..SŐT kaptam én is akiket már évek óta nem láttam..

Karácsony van,csak szép ünnepeket kíván..

2010. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a jellemétől függ. nem vagyok egy nagy társasági ember, így ha én küldök valakinek sms-t az azt jelenti, hogy nagyon kedvelem az illetőt és számít. ha teszem azt lány az illető akkor egy kicsivel többet.
2010. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!