Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kérdés, lehet ennek vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdés, lehet ennek vmi hatása?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálom elfojtani érzéseimet egy lány iránt (bár mostmár egyre nehezebben tudom, elfelejtetni pedig képtelen vagyok). Lehet ennek vmi káros hatása az idegrendszerre, vagy vmi hasonló? Remélem nem kérdeztem hülyeséget.
2011. szept. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szerintem nem,de ugyanez a szitu,és kicsit szétcsúztam tőle:)
2011. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nem kérdeztél hülyeségek végre valaki :)


Igen lehet úgy hogy jobb ha meg mondod neki.

2011. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, a végére egy kész idegroncs leszel!


Úgyhogy vagy tedd magad túl rajta, vagy mond meg neki!



17/F

2011. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, okozhat.

mond el neki. annak is örülni fogsz, ha visszautasít, mert már nem leszel ebben a bizonytalan közegben...

2011. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a kommenteket. Hálás vagyok értük. Elmondom neki, mert azt, hogy elfejetsem még az is nehezítené, hogy szinte minden nap látom, mivel egy osztályba járunk.
2011. szept. 9. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Depresszió
2011. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!