Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek nőiesebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nőiesebb és vagányabb?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt a ruhákat,a hajat,a viselkedést,stb.

Kérlek segítsetek!!


2009. jan. 24. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez függ a korodtól a stilusodtól...stb.

Szerintem ne megfelelni akrj hogy akkor most vagány leszek hanem öltözködj egyedien. Ami szép,ízléses,kényelemes.

2009. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan legyél, amilyen legbelül vagy, s ne olyan, amilyennek szeretnének látni... :) Ez az én véleményem... :)
2009. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem komentelőnek és különben is nehéz eljátszani mást mint amilyen vagy.
2009. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nos...15 vok,a stílusom olyan...háát talán sportos+unalmas keveréke,és magamnak szeretnék a változásokkal megfelelni.És egyszerűen szeretném nőiesebbé tenni a megjelenésem.

Hogyan tegyem?:S

2009. jan. 24. 17:44
 5/11 anonim válasza:
na szerintem azt huzd fel ami neked kényelmes de épp még ami szép is szerintem az ugy lesz a jo meg egy kis alapozó ami nem nagyon sötét és egy kis szájfény
2009. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2009. jan. 24. 18:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és várom a további ötleteket ;)
2009. jan. 24. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra feltétlenül ügyelj, nehogy átmenj közönséges, primitív plázaqurvás stílusba.
2009. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nőies és vagány? elsőre ütötte egymást a fogalomtáramban ez a két stílus, de végülis naná

nekem (f 25) az a nőies és vagány lány, aki ilyen időben pl. szoknyát húz, de szép, ízléses csimzával, de nem k*rvásan, hozzá vastag harisnyát, amin minták is vannak

vagány még az arcfestés, de itt is könnyű a ló túloldalára esni, pl. a rúzs kifejezetten taszít és szerintem bohócoknak való

szintén vagány még nálam a fekete körömlakk kifejezetten nem darkos lányoknál!!! úgy nem unalmas, mert egyedi

vagány még a feltűnő színű sál/sapka

2009. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a hányszor már unom a saját stílusom,mindíg átnézek pár egyedi divatujságot,és kombinálok.Vagy a neten utánanézek egy két cucnak,és mindíg kialakul egy új imidzs. De például azt is szoktam,hogy kiválasztok egy sztárt magamnak,akinek nagyon bejön a stílusa,persze nem viszem tulzásba,teszem azt, ha neagy Isten Britneyt választottam volna,akkor tuti nem borotválom le a fejem,hanem csak egyszerűen olyankor ellesek egy két egyedi viselkedésformát,és azt beépítem az enyémbe. Ha megunom,kidobom,és felveszek egy másik stílust,általába nekem bejön,és nem szokták felismerni,hogy most jé te olyan Angelina Jolies vagy, vagy ilyesmi,bár mikor Avriles korszakomat éltem,akkor azt mondták,olyan vagyok. Szó én ettől függetlenül az a fő,hogy eredeti légy,azt vegyél fel,ami jól esik,ha nem érzed magad jól egy 10 cm tűsarkuban,és neagy' felveszed,hidd el nevetséges leszel,mert nem fogja zükrözni az egyéniséges,az eredetiség belülről fakad.
2009. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!