Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti tényleg a "vagányab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti tényleg a "vagányabb" pasikat teszitek előtérbe? Lelkizős, bújós palik nem kelendőek nálatok?

Figyelt kérdés
persze kinek mi a vagány...valakinek az ha a csávó minden héten másik lánnyal van... van akinek meg ez totálisan áttetsző. Mindig azt valljátok, h megértő, rendes pasi kell. tényleg az lenne a menő, ha valaki megjátssza magát, keménységet mutatna. Egy újságban olvastam erről, h bizony igen.
2011. jún. 15. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne olvass bravot meg cosmopolitant
2011. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én egy saját magam álomvilágában élek, ahol próbálom elhinni h igenis létezik tiszta szerelem, őszinte és mély szavak, amik mögött komoly érzelmek vannak még ebben a rút világban is. Nem provokatív kérdés, csupán érdekelne h miért van az állapot, mert ez tény, énis ezt látom amúgy. De szerintem nem ettől férfi és vagány 1 férfi. Hanem sok-sok összetevőből kerekedik ki ez a dolog. Ez az én véleményem, lehet naív, de én hiszek ebben. Nem kesergek itthon, és nem is irigykedek, csak tisztában akarok lenni bár azér van elképzelésem. Csajok, ti nálatok vannak fordított helyzetben ilyen lányok ? Akiknek igenis számítanak ezek az erények?
2011. jún. 15. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam csakis ezek az erények számítanak.nekem ugyan nem kell egy vagány,vagy annak hitt pasi.inkább legyen bújós,tudja kimutatni és kimondani az érzéseit.nálam kb itt kezdődik egy igazi férfi.
2011. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
a lelkizés meg a bujás a lányok dolga.Nekem nem jön be,ha egy pasi mindig a gondjairol beszél és állandóan bedepizik mindenen.Legyen kemény amikor kell,és ne sirja el magát,ha egy kicsit felemelem a hangom!Legyen érzéki,de ne nyafogjon,hogy neki semmi se jó,meg sehogy se pászol.
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak.

A vagányság pedig, ahogy te is írtad mindenkinek mást jelent és egy összetett dolog eredménye.

A vagány fiú/férfi is lehet lelkizős, csak az ugye otthon van, vagy csak az aktuális partnerével (jelöltjével)

A két dolog nem zárja ki egymást.

2011. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

a megértő, rendes, normális pasi nem = az önsajnálkozó, hipochonder, anyuci pici fiacskájával.

a megértő, rendes, nem megcsalós pasi ezek mellett a tulajdonságai mellett férfias. kiáll önmagáért, de em nyervog, megoldja a problémáit. fel lehet rá nézni. erős, de ki tudja mutatni az érzéseit, viszont nem b.zis.

az ilyenek jönnek be sokunknak, akik megtalálták az arany középutat.

egy rendes, megbízható pasi is lehet vagány. lehet vki úgy vagány, h a környék összes nőjét lefekteti ( ez a negatív pl.) és lehet úgyis, h pl. vmi extrém sportot űz (mondjuk hegymászó).

nem kell általánosítani.

nekem is van "rendespasi" ismerősöm. örökké p.csog, h ő milyen tökéletes, vajon mit rontott el, miért csalja + minden csaj, miért nem kell ő senkinek - hát eézrt. az örökös rinyálást senki sem bírja.

20/L

2011. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

"a lelkizés meg a bujás a lányok dolga.Nekem nem jön be,ha egy pasi mindig a gondjairol beszél és állandóan bedepizik mindenen.Legyen kemény amikor kell,és ne sirja el magát,ha egy kicsit felemelem a hangom!Legyen érzéki,de ne nyafogjon,hogy neki semmi se jó,meg sehogy se pászol."


Igen, mert a férfiaknak nincsenek érzelmeik igaz? És csak nektek van jogotok sírni minden baromságon.

2011. jún. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány igen, őket teszik előtérbe. Nekem személy szerint nem jönnek be az úgymond "vagányabbak" hanem a lelkizős srácok tetszenek. Bár sokszor kérdezem magamtól "hol vagytok ilyen srácok?"
2011. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 05:06

Kössz,hogy lepontoztál,de mindegy,legyen.

Nekem igen is nem jön be a lelkizős,de ez nem azt jelenti,hogy a vagány kell.Én nem a sirós fajta lányokhoz tartozok,nem nyafogok ha letörik a körmöm vagy hasonló,kicsit durvább vagyok néha az átlagnál,ezért nem jön be az ilyen.Nem való hozzám,mert lehet csak tönkretenném,ő meg éngem a sok érzésével és nyálasságávalval!És az a vagány sem jön be,aki minden második lányt meghuzott,vagy extrém sportoló stb.Egy normális,átlag férfi,aki tudjon őszintén beszélni,ne panaszkodjon állandóan,ne fáradjon el minden apró munkátol...nekem ezektöl a dolgoktol férfi egy férfi!

2011. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!