Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nem ismerjük egymást de én olyan k.rva beszari vagyok hogy nem merek odamenni hozzá beszélgetni pedig minden kedden és csütörtökön egy busszal jövünk haza
2010. dec. 25. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad és beszélj vele mert ha nem lenyzlják!
2010. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Vagy veszel addigra kedélyjavitot, mint Cypralex, vagy

más önbizalomnövelőt a psziciáteredtől, vagy mielőtt odamész elé benyomsz 1 deci vodkát, -ez oldja a gátlást de rudván-

VAGY-ÉS EZT KOMOLYAN MONDOM,

megdugja más, te meg majd leshetsz az ablakon befele!

Mivel cápák közt élünk, meglátod, amint valaki rámenősebb lesz, megadja magát, mert neki is kell a cerka, neki is vannak szükségletei!

Ha ezt bántásbol irtam volna akkor la balfékeztelek volna!

A vodkát próbáld meg, van ilyen kis üvegben is:

[link]

Mielőtt odamész hopzzá elötte 20 perccel told be, kapj be 2 rágót, és mehetsz!

25F

2010. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor fékez a busz, essél rá. Kérj bocsánatot, és állj le vele csevegni.

Bár jobb, ha ő esik rád, de az olyan véletlenek ritkák.:) Bár a BKV-s sofőrök szeretik összehozni az embereket, ahoghy észrevettem.:D

2010. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz
2010. dec. 25. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak írom a cypralex nem önbizalom növelő,

ezt meg a kérdezőnek:Vegyél erőt magadon. Nem igaz hogy

megáll a tudomány,légy férfi gondolj erre úgy mint egy próbatételre ha leküzdöd király vagy.

Erre gondolj később könnyebb lesz.

2010. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem :)
2010. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
székely...
2010. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A pia nem megoldás, még rövidtávon se. Múltkor bennem volt egy feles jéger (nem azért, csak jól esett :) ), de ugyanúgy bátortalan voltam. Ráadásul romlik a koordinációd is tőle. :) Gyógyszerrel még nem próbálkoztam, de szerintem nem is fogok. Az én mostani kiszemeltemmel az a jó, hogy jól kommunikálunk. Táncolni járunk együtt, és minden héten tudok vele beszélgetni egy-két órát. Egyszer már erőt vettem magamon, és másnap felhívtam, hogy tetszik nekem, máskor is találkozhatnánk. Kosarat kaptam, hogy neki meg egy másik pasi tetszik, de semmi konkrétumot nem mondott, hogy ki ő. Meg, hogy nagyon kedves vagyok. :) Arra jöttem rá, hogy akkor nem tudok rendesen kommunikálni, ha bizonytalan vagyok, hogy nem tudom azt, hogy biztos igen, vagy biztos nem. Azóta nem feszegettem az ismerkedős témát nála, kicsit jégre tettem az ügyet az ünnepekre :), de személyesen is rá akarok kérdezni, hogy mi a helyzet. Megmondani neki, hogy ha meggondolja magát, akkor még randizgathatunk, ismerkedhetünk, és nem kötelezi el magát ezáltal. Meg hogy csak annyira fogok nyomulni, amennyire engedi. Mást nem lehet csinálni. Talán csak a reakcióját figyelni. De ez a kétséges helyzet ez nem jó. Tudjam, ha nem. Mondja ki egyértelműen, és akkor nem töröm magam, keresek mást.

27f

2010. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Aztmondod egy busszal mentek ott rá a nagy alkalom figyelj nemtom hány éves vagy de nemszámít nemkell se gyógyszer se drog se pia az első mindenkinek nehéz utánna belejössz nyugi

na önbizalmat merítesz megembereled magad és odamész a buszon hozzá és megszólítod ha megvan és persze bejössz a csajszinak akkor megy automatikusan a beszélgetés ha nem akkor szentem felejtsd el ja és kérd el az msnjét mer az fontos

am megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én 16 ő 15
2011. jan. 1. 08:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!