Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy lány , aki nekem nagyon bejön , talán szerelmes is vagyok :S Facebook-on szoktunk beszélgetni , mert ritkán találkozunk , olyanokat kérdezett , hogy járnék-e vele , meg tetszik-e nekem , elakart hivni randira , de épp "nem értem rá" , aztán mikor én hivtam el , akkor csak azt mondta : talán , lehet stb... van amikor nagyon kedves velem , de van , hogy leráz , hogy most nem akar Velem beszélni stb ... szerintetek most mi van ?
2010. dec. 25. 17:41
 1/7 Moszuke ***** válasza:
48%
ha elhívott randira és tetszik neked mi az, hogy nem értél rá?.
2010. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2010. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem értem rá :S Család látogatás volt , külföldi rokonok itt voltak , és anyám nem engedte , hogy máshol legyek , mennem kellet ..
2010. dec. 25. 17:48
 4/7 Moszuke ***** válasza:

akkor tudod mi a válasz? nem az hogy "bocsi nem érek rá"


hanem hogy:

bocsi nem érek rá mert családi bla-bla lesz, de mit szólsz holnaputánhoz? szívesen találkoznék veled.

2010. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondat neki , hogy "bocsi , nem érek rá , szombat ?"
2010. dec. 25. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet h szombaton meg ő nem ért rá de ha már egyszer hivott akor biztos bejössz neki.
2010. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem arra ne számíts hogy ő is komoly érzelmeket táplál irántad. nem szerelmes beléd, de biztos hogy tetszel neki.

Nem biztos a dolgában, a hangulatától függ hogy mit gondol rólad.

de ezt így nehéz megítélni, mivel nem ismerem. de esetleg ha van közös barátotok, vagy olyan barátnője akiről tudod hogy nem mondja el neki amit róla beszéltek, akkor szerintem kérdezd meg őt hogy mit gondol, és hogy mondott-e neki valamit rólad a csaj.

2010. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!