Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek komolyan gondolja vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki négy éve az osztálytársam. Elvileg a haverjainak azt mondja hogy szerelmes belém, és nekem is folyton ezt hajtogatja. De közben meg csomószor úgy viselkedik velem mintha csak játszana, és semmit nem jelentenék neki, mintha csak egy hülye liba lennék aki csak arra jó hogy levetkőztesse webcam előtt. A legtöbb osztálytársam azt mondja hogy szerinte tényleg csak játszik, de a legjobb barátja szerint tényleg szeret. Most akkor mi van? A haverja is csak szívat, vagy csak a fiú egyszerűen így viselkedik minden csajjal és ezt szokta meg? Azt azért még hozzá tenném, hogy én teljesen beleestem. 14/L
2010. dec. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret , bár ezt biztosan csak ő tudja .
2010. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , kevés a válasz most karácsonykor , lécci te is válaszolj az én kérdésemre http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14067..
2010. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a legjobb barátja meg ő is aztmondja, akkor valszeg szeret.
2010. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vetkőzöl is neki webcamon, akkor egyértelmű, hogy tényleg csak arra vagy jó. De egy 14 éves fiútól mit vársz? Komoly érzelmek nem a 14évesek életkori sajátossága.
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 éves de ez lényegtelen...

amúgy nem vetkőzőm neki webcam előtt, és mikor erre nem voltam hajlandó nem értette meg. Éppen ezért merült fel bennem ez a kérdés mert elég bunkó és aljas eszközökkel akart rávenni

2010. dec. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!