Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik legjobb barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátommal kavartam valamelyik nap. És ő ezek után többet akar tőlem. Kapcsolatot akar velem, és komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Én viszont nem tudom mit tegyek, mert valamennyire vonzódom hozzá, de eddig barátságnál nem gondoltam többre. Most nem szeretnék kapcsolatot, főleg nem komolyat. De mégis sajnálom, és érzek valamit.
2011. jún. 8. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kavartál vele, ha nem akarsz tőle semmit?
2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A sajnálom az már rosszul kezdődik, nem akarod szerintem te ezt. Őszinte beszélgetés, vagy megérti vagy ez a barátság úszott, ha nem is teljesen, de olyan már nem biztos, hogy lesz, mint ezelőtt. De mindenképpen mondjad neki minél hamarabb, ha nem akarod, és utána semmi flört meg kétértelműség, mert később csak rosszabb lesz. Megesik. Ezért nem kavarunk barátokkal. Bár ezt én se fogom megtanulni soha. :)
2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Hogy kavartál vele? sms? ölelések? puszik?

ÍRD LE PONTOSABBAN ÉS SEGÍTEK :)


Én azt mondom,hogy a legjobb barátból lesz a legjobb kapcsolat.Sok olyat hallottam,hogy mivel ismerik egymást nem kell egymás előtt titkolózni szerintem próbáld meg vele biztos,hogy ő is akarja nem tudhatod,hogy miről maradsz le...

2011. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nah mi a helyzet történt azóta valami ?
2011. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!