Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hete megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete megismertem egy pasit. Msnen beszéltünk és nagyon kedves és rendes volt. és kedden találkoztunk és azóta nem beszéltünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Azóta még nem telt el (olyan) sok idő,ne aggódj! Ha megvan a telefonszána megkérdezheted tőle smsben,hogy mi újság vele?.Erre valószínűleg válaszol és gondolom akkor meg tudtok beszélni egy találkát!:)

Sok sikert!

2009. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igaz, irjál rá egy sms-t. Mit veszitesz vele semmit! HA nem válaszol rá akkor tudod, hogy mi a helyzet! Valami nem jott ossze! Vagy msn-en nincs fent azota? Ott is tudnál vele beszélni! De mindenképen irál neki sms-t, hogy minnél hamarabb tud tisztázni a dolgot, hogy most mi van, mert ha nem fog mukodni a dolog, legalább le tudod zárni magadban és nem ringatsz hiu reményeket a pasi iránt! Irjál neki! Sok sikert!
2009. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos a telefonszáma nincs meg.:S msnen meg azóta sincs. de köszönöm szépen a tanácsokat:)
2009. jan. 24. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgyérted fent van MSN-en és nem ír rád, vagy nem hív fel? Ha lenne rá alkalma, de nem tesz lépést, akkor nem hiszem, hogy nagyon komoly folytatást szeretne, de persze nem tudhatom.


Nem vagyunk egyformák, de én férfiként akkor lennék ilyen, ha nem akarnám folytatni a dolgot, de nem örülnék neki, ha konkrétan rákérdeznél.


Várhatsz egy-két napot, illetve kezdeményezhetsz is lazán. Attól függ, te mit akarsz és mit vársz.


Ezt mondom én, aki nem vagyok a kapcsolatok nagy szakértője. :)

2009. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és elém írtatok mindent, úgyhogy vehetitek semmisnek is, amit írtam, hisz én azt hittem fent van MSN-en.
2009. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért köszönöm:)
2009. jan. 24. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
21:31 es vagyok! HA fent van msn-en neked de te azota se láttad, akkor az nem jo :-( lehet letiltott, de erre is van egy truk hogy megnézzed, a keresobe irt be, hogy msn plusz letoltés vagy valami ilyesmi. HA letoltod az msn plusz megtudod nézni ki mikor volt fent utoljára és ki az aki letiltott vagy kitorolt! Ezt megprobálhatod, vagy msn-en kuldesz neki azonlani uzit, azt ugy is megkapja! Lehet, hogy csak egyszeruen nincs ideje! Probáld ki valamelyiket! Remélem ossze jon!
2009. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!