Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác segítség kéne?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác segítség kéne?!

Figyelt kérdés
van egy srác az osztályba aki már nagyon nagyon régen teccik sokat találkozik a szemünk lehet hogy én is teccem neki nem is olyan rég csináltam egy ál msn t és azon nagyon kedves volt de a suliba egy igazi bunkó de nekem azért még teccik . azért kicsit furcsálom hogy suliba egy tiszta másik ember tökr3e mindha egy másik szemálység lenne . a lényeg hogy azt szeretném kideríteni hogy teccem e neki mit tegyek???
2010. dec. 25. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a többi srác kedvéért játsza a bunkót lehet h am tökre rendes csak akk beszélj vele ha nincsenek ott a haverjai és mivel az osztálytársad egy csomó okot kitalálhatsz...
2010. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én jobban hinnék az iskolai tapasztalatoknak a helyedben mint az msn-nek. msn en a legelső,legapróbb bunkózásra végeszakad az ismerkedős beszélgetésnek.Ott mindenki gentleman.A suliban sokkal inkább magát adja az ember.

Szóval el kell keserítselek de szinte biztos hogy a kellemetlenebb személyisége a valódi.

Mindettől függetlenül szeretheted így is ha neked ő kell a normálisabb fiúk helyett, csak ne várj változást Őbunkóságától

2010. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
True... saját magamról is elmondhatom, hogy egy alpári bunkó vagyok általában... viszont akikkel jóban vagyok és bízok bennük, szeretem őket azokkal nem... Ők sosem kapnak egyetlen rosszindulatú megjegyzést sem... bár van mikor megy a csípkelődés, de az még azért szinten tartható... Magamon is észrevettem már, hogy a barátaim környezetében ,,vagányabb" vagyok, ha lehet ezt a szót használni erre a jelenségre... fogalmam sincs miért.. nem tuadtos, ahogy az sem, hogy ha egy lánnyal beszélgetek és a haverajim szólnak, akkor egyből a haverhoz fordulok és meghallgatom... tudom, hogy nem szép dolog, de tisztában vagyok vele, hogy hamarabb végzek, ha meghallgatom amit akar és utána elmegy ráadásul így nem olyan feltűnő, hogy szimpatizálok a lánnyal... hogy is nézne ki, hogy beszélgetek egy lánnyal és mikor a haver oda szól csak intek az ujjammal, hogy várj már 2 percet...
2010. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem TECCIK, hogy te nem beszélni magyar.
2010. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello...en is belezugtam az egy osztalytarsamba:D

a baratai elott bunkon visekledett velem szemben,de en egy nap az eggyik szunetben oda mentem hozza,mivel egyedul volt a folyoson,es nagyon kedves volt velem,nagyon jot beszelgettunk...probald meg te is:D

REMELEM,HOGY SEGITETTEm:D

2010. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!


65% annyira hiányzott már innen is egy provokátor, kötözködő senkiházi, köszönjük hogy írtál ide még ha nem is segítettél csak pofáztál!

2010. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ma 22:11: Szívesen írtam, neked is hasonló jókat kívánok s*ggfejkém :)
2010. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!