Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja egy srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja egy srác, hogy elkezd udvarolni,3 hét után feladja és most hirtelen újra próbálkozik? Mit akar, mit gondol ilyenkor? FIÚK segítség

Figyelt kérdés

Még nyár végén ismerkedtem meg egy buliban egy sráccal, akivel 3-szor randiztunk, smseztünk,udvarolt meg minden, aztán úgy egyik napról a másikra nem írt msn-en, és mikor írtam neki sms-t arra se válaszolt..Engem nem érintett meg annyira a dolog, mert más fiúval is kavartam akkor, de most 3 hónap után mint derült égből villámcsapás, ír egy smst, hogy nem találkozunk-e? beszéltünk és azt mondta, hogy elege van és nagyon megbánta, hogy olyan csúnyán vetett véget a dolognak még nyáron és, hogy nem folytathatjuk e ott ahol abbahagytuk (még nem történt semmi komoly) rögtön azt akarta, hogy menjek át hozzá, vagy menjünk el vacsorázni, stb..de ebbe nem mente bele, madár azért nem vagyok...mára is elhívott kávézni, de nem tudom érdemes e újra kikezdeni vele, fogalmam sincs, honnan jutottam eszébe..

a nyári dolog után már találkoztunk párszor, bulikban és nem volt semmi, néhány szót váltottunk és ennyi..

Mit akarhat szerintetek?

Nem akarom, semmiképp, hogy szórakozzon velem..


2011. jan. 2. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
azt gondolja h csak kéne d*gni
2011. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem az a csoda, h még szóba áll veled, azok után, h egy jóképűbb fiú miatt lesz@rtad. Ne menj bele a dologba, az ő érdekében!
2011. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt valószínűleg ő tudja miért csinálta (lehet hogy megtudta hogy keversz azzal a másik sráccal... nem szép dolog 2 vasat tartani a tűzbe) de ha nem kérdezed meg soha nem fogod megtudni... menj, találkozz és beszélj vele!
2011. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem én ráztam le nyáron, sőt..

igen, kavartam egy másik sráccal akkor, de ő ezt tudta, és mondtam is neki, hogy semmi komoly nincs és, hogy ha úgy alakulna akkor leépíteném a másik srácot..

amúgy annyit tudok még erről a srácról, hogy ezalatt a 3 hónap alatt 2 ismerősömmel is kikezdett, de nem feküdtek le..

2011. jan. 2. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudja mire gondol. Még fiatal és nem jött rá, h ez a hajó elúszott. Én 2 napnál tovább nem udvarlok egy lánynak se. Gondolom várta h egy kis érdeklődést mutass iránta és sztem te nézed őt madárnak :) Ebben 100%ig biztos vok, hiába mondanád az ellenkezőjét. Meg aztán a leírtak alapján, xarsz te az egészre. Mond neki, h nem kell neked menjen máshova. Ha meg kell akkor randizz vele és ha van esze akkor... (ő fog jól járni xD)
2011. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha másik pasi is képben van, akkor lelépek. Úgyis eldőlt, felesleges bele energiát fektetni. Akkor is így van, ha én leszek a nyerő. Nem versenyzek nőért. Talán a srác is így gondolta és ezért állt félre, megvárta míg tiszta lesz a terep.

Sajnálos, de ő tűnik normálisabbnak.

2011. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!