Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljam, vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, köszi hogy válaszolsz ^^

Szóval, van egy akit nem nagyon ismertem, de nagyon szimpatikus volt, ezért bejelöltem facebook-on.. majd ott beszélgettünk, egyre szimpatikusabb volt, elkértem az msn címét.. beszélgettünk, ismerkedtünk, rájöttünk, hogy rengetek közös van bennünk, pl.: Ő is olyan kapcsolatot szeretne milyet Én. Csak aztán jött az, hogy neki pasija van, aki az osztálytársa... Nem rég találkoztunk de úgy, hogy az Ő legjobb barátnője, meg az Én legjobb haverom.

Nagyon jól érezte magát és mondta h nagyon bír engem..

A kérdésem az lenne, hogy elhívjam-e randizni, amig friss a kapcsolatunk, vagy várjam meg mig szakitanak a barátjával?

Tudom nem szép dolog, "szétszedni" egy párt, nem is ezt tervezem csak nagyon úgy érzem ha nem cselekszem, késöbb már elfog úszni..


Bocsánat hogy hosszúra sikeredett.

Am. Ő 15

Én 16


2010. dec. 26. 09:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Van egy lány*

Még korán van :$$

2010. dec. 26. 09:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég fura egy gyerek vagy te fiam. Vagyis, a mai társadalomban ez már elfogadott...
2010. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van benned gerinc, nem tiporsz bele a kapcsolatába...
2010. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sir Butcher válasza:


Ha van benned gerinc, nem tiporsz bele a kapcsolatába...


Miért:A lány az külömb?Van barátja, és a legelején elfelejti közölni, még mielőtt a másik lépni akarna.

2010. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neeem. a lány időben közölte.. még mikor ismerkedtünk.. csak nagyon gyorsan folynak az események, mert itt lakunk egymástól nem messze, és a talit sem volt nehéz megszervezni.. de akkor még csak úgy indult, hogy haverkodunk.. csak aztán most ez van...
2010. dec. 26. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Ő MEGCSALJA A PASIJÁT VAGY-JA BOCS-ELHAGYJA EGY MÁSIK F@SZÉRT-

TE SZÉTSZEDED ŐKET VAGY-CSAK VÁROD-HOGY ŐK SZÉTMENJENEK-


ÖSSZEILLETEK.

MEGÉRDEMLITEK HOGY SZENVEDJETEK EGYMÁSSAL.

A HŰTLEN KRVA, ÉS A ROSSZUL NEVELT PATKÁNY.


NEM TANITOTTA MEG APUKÁD HOGY MÁSÉHOZ NEM NYULUNK GYÖKÉR?

SZEDD EL TŐLE, SIRJON CSAK A MÁSIK FÉL MIATTAD!!!

AZ ÉLET MAJD MEGPOFOZ HELYETTE, AZ ÉLET MAJD VISSZADJA!

25F

2010. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"""csak nagyon gyorsan folynak az események, mert itt lakunk egymástól nem messze, """

KIS csitrikém látom testileg megértetek de agyilag nem

A falubeliek vannak ugy hogy mivel falubeli férfiak, ugy gondolják alanyi jogon megjár nekik a falubeli pina


nem látsz odébb az iskolatársaknál, a szomszédnál, a más csajánál?

nem tudsz ismerkedni szingli csajokkal balf@szkám?

2010. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

olyan csajjal összejönni akinek barátja van...

majd te is igy jársz tudod hogy mekkora krva és mégis benyalsz neki majd ha elhagy legalább tudod hogy másikért fog elhagyni

2010. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha egyenes lány lenne, tartana egy hónap szünetet.

de mivel f@sz kell a szájába, nem tud várni!

szar érzés az tény, de hagyd a vérbe!!!!

Mert ha veled vagy a másikkal nem is működik, attol még jólvan oké, szakitsanak vagy szakitsatok,

de nem ugy hogy másik nap már más fasza jár benne!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZEK SZERINT EGY KRVA ÉS EZ ELLEN NEM TUDSZ NEM TUDSZ ÉS NEM TUDSZ TENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SOHA!!!!!!!

25F

2010. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az előbbiekkel nem értek egyet. A többiek mind előítéletesen válaszoltak és nemtudnak semmit a lányról, bár nem is írtál le róla sokat. Nincs itt szó krváról, de lehet hogy tévedek. Ne így állj a dolgokhoz. Attól mert fiatal és van barátja , lehet hogy te vagy neki a nagy Ő, te meg neki. kitudja?:O Kérdezd meg szeretne e tőled valamit.A válasz fejében mond meg hogy akkor tegyen érte. te megtetted amit lehetett a többi rajta áll. Lehet több embert szeretni ( max2), nem egy példa volt/van/lesz rá a mai világban.De a legerősebb kötődés számít.Senki se tökéletes, lehet hogy még ő se tudja mit szeretne. Adj neki egy kisidőt, kezeld diplomatikusan a helyzetet. A kapcsolatok 80%-a amúgyis szakítással végződnek a mai kapcsolatok ti korotokban.És hidd el hogy nem azért mert apuci eltiltotta a fiuktol a kiscsajt,hanem mert egy olyan másik embert talált akiben nagyobb az összhang.

Előző/További válaszolók, nem kell leüvölteni ha másképp gondoljátok de csak úgy a krvákat se kell dobálni. Gondolkozzatok el a szitun érettebb fejjel, ne a 13 éves " mindent egy pin@ért elven".

2010. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!