Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9-es fiú vagyok, egy 7-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9-es fiú vagyok, egy 7-es lánynak, aki ugyanabba az iskolába jár, mint én (6 osztályos gimnázium), elmondtam neki, hogy kedvelem, meg hogy bejön nekem. 15 éves vagyok, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön(01.22.) felkeresett, és elmondta, hogy benne van a dologba, járna velem. Meglepett a dolog, mert nem vagyok valami macsó fiú, inkább kicsit duci vagyok. Szóval igent mondott, de nem tudom, hogy hogyan közeledhetnék felé, mert nem volt még eddig barátnőm; nagyon örülök, hogy igent mondott, de mégis izgulok, hogy nem szúrok-e el valamit, értem ezt úgy, hogy nem tudom kifejezni a szeretetemet, mert tapasztalatlan vagyok még. Eddig két alkalommal beszélgettünk iskolai dolgokról stb., de nem tudom mikor lenne optimális megfogni a kezét, megpuszilni, vagy éppen megcsókolni.

Ha valami tanácsotok van, akkor kérlek titeket osszátok meg velem.

Előre is kösz.


2009. jan. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel fiatal vagy nem fogod elvinni a bmw-ddel vacsorázni. Gondolkodj, te mit szoktál csinálni? azok közül melyik program az amire őt is elhívhatnád?

Fagyi-mozi-vmi játék- vmi sport stb.

közös tanulás? :)


Mivel voltál olyan bátor és kiterítetted a lapjaidat, és ő ezt vette, akkor minden sinen van. Nyugi, neki sem volt még semmi komoly kapcsolata, együtt fedezitek ezt fel, nem tud mihez mérni, oksa?!


Kézfogásra tipp: kísérd haza

2009. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el randira??? mozi vagy vmi?? amúgy suliba jó egy reggeli puszi :)ha még nem vagytok eléggé olyan viszonyban hogy csók legyen belőle. Amúgy ismerkedés az egész kérdése. Menjetek el sétálni, suli után ilyenek :)
2009. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hívd el most randira, alig várja.
2009. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok, folytatom csak szar a gépem.

szóval vidd el randira. ha moziba még nem engednek a szüleid esetleg egyedül akkor taalkozzatok a közeli parkban, vagy mas hova sétálni. aztán ahogy írták más programok is jöhetnek. a beszélgetés jönni fog. ha nagyon némák vagytom kérdezd az osztályárol stb.. aztán ha látod hogy kedvel, lehet elsö lépés a kézmegfogás, aztán ha hagyja akkor esetleg csók. érdemes megbeszélnetek mit szeretne a suliba, hogy mint pár legyetek együtt, kézenfogás stb.. vagy csak köszönés, és atöbbi sulin kívül.

2009. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kézfogás: amikor hazakíséred, vagy elkíséred egy darabig, amikor úttest mellé értek, fogd meg a kezét, mintha csak vissza akarnád húzni az autók elől, esetleg mondhatod mellé hogy biztos jól körbenéztél?

puszi: nem kell egyből csókkal indítani. amikor száll föl a buszra, egyszerűen adj az arcára egy puszit. kell hozzá egy nagy levegő, hogy legyőzd a félelmed, de cska az elsőnél.

ölelés: ha sétáltok és kezd hűvösödni kérdezd meg hoyg nem fázik-e, és karold át a vállát

sok sikert :)

2009. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ügyes fiú vagy te, nem fog téged kiosztani a csaj, nincs mire neki, szal egyszerűen csináld azt amit gondolsz, a színjátékra semmi szükség.

Ráadásul minden lány más és más. Van aki szégyenlős és igyekszik kifejezni az érzelmeit egyértelműen ( visszapuszil azonnal ), vagy céltudatos, határozott, és kiröhög ha pl. szerelmes verset írsz neki. Ismerd meg mit szeret, mit nem, az elején még széles a határ, de idővel ne hibázz (sokat), és szeretni fog. :)

2009. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ui: ha meg beképzelt, szard le, legyen tartásod! Mond meg neki, hogy 3 nő jut 1 srácra, és forditva meg 3 nőre 1. Ő húzná a rövidebbet :D Nemde? xD
2009. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!