Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 tini fiú hova mennyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tini fiú hova mennyen randira először, és meddig lenne szabad elmenni az első randin? (inkább melegek írjanak, én nem vagyok az, ez csak egy egyedi eset)

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 23:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
én meg utána elásnálak benneteket az erdőben! ;)
2010. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

úgy értem, h óvatosan, h talán ez a kapcsolat összezavar, a szexuális érdeklődésedet illetően...

eddig érdekeltek a lányok? volt velük bármi kapcsolatod?

sztem ne menj bele ebbe...

ha pedig valóban vonzónak találod, sőt járnátok is, azért az nem lesz könnyű dolog, sokan nem nagyon fogadják el az ilyesmit

persze nem győzöm mondani, h nincs olyan, h egyedi eset

ha szexuálisan vonzónak találsz egy fiút fiú létedre, randizni is akarsz vele, akkor meleg vagy, esetleg biszex, nem tudom hogy állsz a csajokkal

és hogy milyen filmet nézzetekí? nézzétek meg mi megy, aztán beszéljétek meg, mihez van kedvetek :))

2010. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
31%
El ásnál az erdőben ?? oooohaa ugysemernéd te ahhoz túl langyos vagy puszedli xD
2010. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%
nem téged b@szki hanem ezeket a férgeket!
2010. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

nem értem, miért kell alázni őket... :S

ha nem tetszik a dolog, nem kötelező elolvasni/válszolni

20L

2010. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
hi. voltak már barátnőim, fiúm még nem, de most akarom őt, mert tetszik, és járnék vele. na szal holnapig le kell dönteni hova:) Amúgy meg olyat még nem hallottál hogy csak 1 fiú az életedben, és azon kívül egysem? sztem ha ez így van attól még nem leszel meleg, se bisex.
2010. dec. 28. 00:42
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg de. biszex például máris vagy. ha a fiúkkal éppúgy el tudod képzelni a szexet, mint a csajokkal. ja, és ha még vágysz is rá. és tök mindegy, hánnyal.

ja, és nem tudhatod. lehet, hogy most csak egy pasival akarsz. de nem látsz a jövőbe, nem tudhatod, mi lesz veled 5-10-15-stb. év (vagy legyen csak hónap) múlva.

2010. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Annyi sötét,primitív,és tahó ember van itt... akinek nem tetszik a kérdés,miért reagál?? van itt 100 más kérdés "heteróknak" is. :) Na,mindegy! Ne foglalkozz ezekkel. Egy meleg kapcsolatban is ugyan olyan egy randi,mint egy "normálisban". Üljetek be valahová dumálni,vagy mozi,ha nincs nagyon hideg sétáljatok ilyesmi. Sok sikert! :)
2010. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
oké, moziba megyünk végül, szóval szorítsatok:) meg akarom csókolni a végén (:
2010. dec. 28. 10:44
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
"Túl a barátságon" a nektek való film.
2010. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!