Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom hogy ennek jó vége lenne-e de én azt hiszem szeretem :/

Figyelt kérdés
Van egy srác(19 éves) elég jóban vagyunk meg bejövünk egymásnak de neki van barátnője(akit állítólag nem szeret csak azért vannak együtt, hogy legyen valaki )szóval én ebbe a srácba szerelmes lettem........egyszer csókolóztunk (kb.:egy hete) és azt mondta hogy ezt nem kell megtudni a barátnőjének meg hogy már nem először csalja meg de engem ez nagyon bánt nem akarok tőle semmit addig ameddig van neki más .Csak az a baj hogy szerintem elég sokáig lesz neki más mert nem akarja ott hagyni:/Én meg is mondtam neki hogy nem leszek 2. ő erre azt mondta hogy abban nincs semmi rossz ha néha találkozgatunk.....de félek hogy ha egyszer ott is hagyná a barátnőjét miattam (amit nem hiszek)akkor velem is ugyan ezt tenné :/Szerintetek érdemes ebbe bele menni vagy próbáljam elfelejteni inkább ?:/
2010. dec. 28. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Veled pont ugyanezt csinálná jó eséllyel. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy szeretnéd, ha a párod folyamatosan csalna?
2010. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem szeretném ..........csak az a baj hogy én még hiszek neki bár nem akarok mert tudom hogy úgy is átvág :/

de a mostani kapcsolata még nem mondható túl komolynak de akkor is megcsalja és ez nagyon kiábrándító de én szeretem :/

2010. dec. 28. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod mit szeretnél és a döntésedtől senki nem fog tudni eltántorítani. De tartsd nyitva a szemed. Én a helyedben biztosan eltávolodnék egy gerinctelen embertől.
2010. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igazad van és szerintem én is megpróbálok mert egyre biztosabb vagyok benne hogy ennek nem lenne jó vége :/
2010. dec. 28. 12:18
 5/6 anonim válasza:
szerintem , ne tedd tönkre ezt a kapcsolatot, amugy meg gondolj bele , ha veled járna , veled is ugyanezt tenné..
2010. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
éppen ez az hogy ne szeretném tönkre tenni a kapcsolatát mert nem érdemli meg a barátnője
2010. dec. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!