Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és pár hónapja megismerkedtem egy sráccal, aki tetszik, és sok jel utalt arra, hogy én is tetszem neki. Erre most hirtelen megjelent egy csaj, aki szerintem meg a barátaim szerint is tök bunkó, nem mondhatnám, hogy szép, és csak a srác előtt mézes-mázoskodik (kétszínű nagyon)... Azt hiszem, egy buliban "ismerkedtek meg"( ami valószínűleg annyit takar, hogy a csaj egy kicsit ribisen rámászott...)

Mivel vele jár, ezért természetesen hagyom, és maradok barát... De még mindig annyira kedves velem, dicsér, meg hogy olyan szépen játszom hangszeren, és ügyes vagyok, stb...

Mivel a csaj ilyen, az is lehet, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk? Lehet, hogy rájön, hogy nem jól választott?

Előre is köszi :)


2010. dec. 28. 16:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem avatkozz kozbe a kapcsolatba,fleg ah biztos vagy benne h a csaj ilyen:P....szerintem megeri,hisz ezekszerint veled jobban jarna:)
2010. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem nem sokáig lesz együtt a csajjal -.-
2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:

ilyen korban (14-17. gondolom a srác) még egy normális lánnyal se lenne tartós kapcsolat.

várd ki szerintem a szakítást.. legyen benned emberi tartás mert ha beavatkozol és miattad szétmennek akkor te sem leszel több mint az a kétszínű lány.

2010. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"dicsér, meg hogy olyan szépen játszom hangszeren,"


furulyáztál neki ?:o .

gondolom a középiskolát kezdted ezért a "pár hónapja".

de ha szeptembertöl akkor mit csináltál eddig ?

ha félénk vagy akkor inkább küldj privit és segitek !

2010. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,:) várok még véleményeket! ;)
2010. dec. 28. 16:55
 6/14 A kérdező kommentje:

nem, zongorázom... komolyan :D

igen, most kezdtem, de ez egy nagy nyolc osztályos gimi, és ő másik évfolyamba jár, szóval ritkán találkozunk. arról meg hogy mit csináltam eddig: már épp összejöttünk volna...

2010. dec. 28. 17:03
 7/14 anonim ***** válasza:

épp összejötünk volna ?

ahogy a nagymester mondaná : A majdnem annyi mint lófaszse !

2010. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sajtfasz válasza:
Pálinka
2010. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sajtfasz válasza:
ui.Brácsázol?
2010. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

xD.

szerintem egyértelmű volt hogy ha beirod a hangszert rákapunk :) de az van . ha kell segitség irj !

2010. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!