Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

A fiúval már egy ideje ismerjük egymást...de eddid még soha nem beszélgettünk és tudja, hogy tetszik nekem és azt mondja, hogy énis neki...volt már csók egy buliban...igaz nagyon részeg volt..viszont azt mondta, hogy az egész estéből csak arra emlékszik. Nemrég beszélgettünk kicsit...bár nem nagyon tudtunk mit mondani egymásnak...de buszmegben ott volt bnőm és én leültem mellé a fiú meg leült az ölembe mert már nem volt hely és bnőm mondta neki, hogy oda üljön...utánna én ültem az ő ölébe mert lezsibbadt a lábam és ő átölelt, adott puszit az arcomra meg énis az övére, utánna szájrapuszit adtunk egymásnak és ő rátette a fejét a vállamra én az én fejemet az övére és úgy ültünk, utánna meg elkezdte puszilgatni a vállam olyan aranyosan :$..volt még 1 dolog de azt nem írom le :$:P szájrapuszit már eddig is adtunk egymásnak..de csak köszönéskor és úgy h 3-as puszi és a 3. szájra...de ilyen spontán még nem volt :D

nah szerintetek?? milyen kilátásaim vannak :DDD


2011. febr. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg érzelmileg is közelebb kerülni hozzá, gondolom te sem akarod, hogy csak ezekből álljon az egész, hanem , hogy kötődjön is hozzád. Találkozzatok kettesben, hogy jobban megismerhesd.
2011. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kettesben taliztunk csak aztán taliztunk bnőmmel és odamentem h kérdezzek vmit..és ottmaradtunk..
2011. febr. 28. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

soksok beszelgeteeees. egyertelmuen love van. vagy lesz.

<3

2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez aranyos volt :D:$ köszike =)
2011. márc. 2. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:
am kedves utolsó vhogy nem vennéd fel velem a kapcsolatot?? elég pörgősnek tűnsz..és hátha tudnál vmi tanácsot adni..:)
2011. márc. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!