Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz ebből szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből szerelem?

Figyelt kérdés

Egy fiúval neten ismerkedtem meg,kb. 3hétig ott beszéltünk,aztán telefonszám csere,s találkoztunk.Helyes,aranyos,igy is képzeltem el,azóta mindig irt,csörgetett.Tegnap pedig eljött,s 1ütt voltunk szórakozni...hazakisért...útközben néha csókolóztunk.

Ha nem ir sms-t vagy valami az zavar,de úgy érzem,h én még semmit sem érzek,beletudok szeretni?

Vagy inkább valahogy rázzam le?


2011. márc. 5. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben igaz az első látásra szerelem. Valahol kell idő, nem is kevés. Szerintem ne add fel ilyen könnyen. Ha tényleg nem leszel szerelmes, akkor mondd el neki, hogy neked ez nem megy, és nem akarod becsapni.
2011. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van ra esely.En is neten ismertem meg a baratom de mi kb 1,masfel evig besz neten na de nem minden nap hanem havonta meg ugy nem nagyon torodtem vele,es egyszer eljott ide diszkoba merthogy 26km re lakunk egymastol es ott beszelgettunk minden mikor hazament meg beszelgettunk neten majd megbeszeltunk egy randit es osszejottunk.2ev 4 honapja jarunk.nagyon szeretem.Ugyhogy szerintem van esely ra h megszeresd. De ez mindkettotol fugg h milyen lessz a kapcsolatotok,olyan lessz ahogy alakitjatok ez rajtatok mulik :) :)
2011. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!