Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? (nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (nem akarom megint elszúrni)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki idén jött, és 4 hónapnyi szenvedés után elkezdtünk beszélgetni. Elég valószínű, hogy tetszek neki, a barátnőim is ezt mondják a részleteket nem írom le.(nagyon hosszú lenne elolvasni..) De vagy egy kis gond, félek, hogy túl visszautasító vagyok, de nem akarom túlzásba se vinni, mert akkor már nyomulós lennék, hogy kéne csináljam? pl: Általában együtt megyünk haza és már beszélgetünk is, mennyire fogadjam a közeledését, vagyis: hagyjam, hogy poénkodjon hülyüljünk, adjam neki oda az msn címem, de akkor nem fogja azt gondolni, hogy simán megvagyok neki? :D tudom, hogy elég hülye kérdés, de nem szeretnék hülyeséget csinálni, mint már annyiszor, máskor pl: lekoptattam a srácot aki tetszett..(a barátnőim azóta is zaklatnak ezzel, hogy milyen hülye voltam) kicsit megijedtem :D De most ő nekem nagyon tetszik és nm szeretném elszúrni. Előre is nagyon szépen köszönöm! :)
2010. dec. 28. 17:13
 1/7 Moszuke ***** válasza:

hát ne görcsölj tégy belátásod szerint.. a véredben van az, hogy "játszadozz" a férfivel.. a férfinek pedig a vérében van a vadász.

aztán hogy hol a határ az elutasítás és a nehezen megkaphatóság között azt már neked kell tudnod.. te vagy a nő:D

22/f

2010. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Az a gond, hogy mindig elszúrom, ha meg összejön megijedek és elmegyek kutyázni... (pl: mentünk haza én a srác, meg a barátja, és elkísérte a barátját egy darabig, aztán mondta, hogy majd találkozunk, és, hogy nem úszom meg, hogy vele menjek haza, erre megijedtem, és odamentem anya egyik barátnőjéhez, akinek van egy kutyája, én pancser...Mit kaptam a barátnőktől....:D a srác meg csak nézett mit csinálok..megijedtem... :D
2010. dec. 28. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne nagyon próbálkozz az elérhetetlen típussal, úgy tűnik neked az még nem megy olyan jól. Inkább csak add önmagad, mindenféle csajos trükk nélkül, mert az alapján, amit írtál, éppen azzal foghatod meg, h természetesen viselkedsz, csak ne stresszelj rá, és menni fog.(És ne hagyd, h ennyira befojásoljanak a barátnőid).
2010. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, amúgy én elég nyitott vagyok mindenki felé, és szeretek poénkodni, csak ezzel a sráccal nem mertem...:D Már merek :)
2010. dec. 29. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak lazán. A női praktikákat meg mellőzd, mert csúnya pofáraesés lesz a vége. Ugyanis unalmasak már ezek a trükkök (elérhetetlen játszás, szexhúzás, megcsalás ellenőrzés stb).
2010. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha először csak msn-t adsz meg neki, az pont jó kezdőlökésnek. Aztán jön a mobilszám. ;) Pont jól csinálod, csak fokozatosan és ne harapj rá rögtön mindenre és ne idd a szavait. Ez a lényeg. Sok sikert :)
2010. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm, megfogadom :)
2010. dec. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!