Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a szöveg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szöveg jó lenne egy lánynak?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már nagyon összeszeretnék jönni mert már télleg nagyon szeretem. És szerintetek az ciki lenne hogyha megkérdezném/mondanám neki egy kávézoba. Én téged már nagyon szeretlek és nem birom nélküled, szoval járnál velem mert már nem birom télleg nélküled, Ez szerintetek jó szöveg lenne? Vagy hogyha van jobb akkor légyszíves válaszoljatok.
2010. dec. 28. 20:35
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
100%
Az idő során nagyon megkedveltelek és hát azt szeretném hogyha több lenne ez már mint puszta barátság.
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiinom tested falatozgatnám hihi
2010. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D. És még egy kérdés , most jelenleg is beszélgetek vele msn-en , és az gáz lenne ha megkérdezném tőle hogy.: te am. bírsz engem ?
2010. dec. 28. 20:50
 4/7 anonim válasza:
nem,de csak lassan haladj efelé a kérdés felé
2010. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A birás felé vagy a járás felé? Csak mert már 3 éve ismerjük egymást, és mikor megismertük egymást akkor sokat beszélgettünk, de aztán megint az elmúlt napokba újra egymásra találtunk, és én érzek iránta szerelmet, és szerintem ő is bennem.
2010. dec. 28. 20:58
 6/7 anonim válasza:
szerintem lazán add neki elő a dolgot :D ha bejössz neki akkor tök mind1, hogy milyen szöveget nyomsz. mondjuk azért ne ess túlzásba :D én birom, ha egy csávó megmondja, h bejövök neki :D
2010. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind nagyon jo, de probáld magyarul!
2010. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!