Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bókoljak egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak egy lánynak, hogy ne legyen túl nyalizós, megszokott a szöveg?

Figyelt kérdés
Együtt járunk szalagavató táncra gyakorolni, és szeretnék összejönni vele. Illetve milyen módszereket ajánlanátok még? én:18/F ő:16/L
2011. szept. 25. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

megdicsérhetnéd, hogy milyen jól táncol

utána rákérdezhetsz, hogy tanult-e már táncolni

2011. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tajparaszt ***** válasza:

Mindegy csak a tánc utáni fagyizásnál mondd.

Érted.

2011. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A próbák vége előtt semmiképp ne mond neki, mert ha visszautasít, akkor neked, és neki is nagyon kellemetlen élmény lesz a szalagavató. Én mindenképp utána beszélnék vele.


Tánc közben azért mehetnek a bókok, de ne vidd túlzásba. Pl hogyha illatozik a parfümétől, akkor megjegyezheted, hogy miylen jó illata van, vagy ha van egy szép ruhája, ami tényleg tetszik, akkor szóvá teszed. Ezek nem nagy dolgok, de jelzed, hogy figyelsz rá.

2011. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaja én is erre gondoltam, hogy a végén kéne közölni, csak az illat, ruha dicsérést túl egyszerűnek tartom, valahogy különlegesen kéne kifejezni, és amúgy a szemei is gyönyörűek. Azért csak jobban esik egy lánynak ha valami hasonlatot mondunk neki, szerintem.
2011. szept. 28. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
párok vagytok ugymondd? Sztem mondd el neki mit érzel :)
2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,táncóra után ajánld fel a többieknek is és persze neki is hogy üljetek be valahova beszélgetni. És ott ugyis kiedrül érez-e valamit irántad? Amugy párok vagytok vagy csak egy csoportba jártok?
2011. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugy hogy magadat add,ne azt papagájold amit a többiek mondanak.
2011. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudok mást ajánlani a "csakis önmagadat add" szövegen kívül.
2011. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok ember-nagyon helytelenül- azt gondolja, hogy a bókkal meg kell váltani a világot, és valami olyan dolgot kell mondani, ami baromira költői. Pedig a csajt kb háyningert fog tőle kapni, vagy jobb esetben kiröhög. A bóknak az a lényege, hogy kinyilvánítsd, hogy odafigyelsz a kisebb változásokra is, meglátod, hogyha új ruhája van stb. Hogyha azonnal nekiállsz "a szemed oylan színben pompázik mint az óceán a Seychelles-szigeteknél", vagy állandóan, minden alkalommal dícsérni, hogy de szép a fogad, meg de jó a hajad stb, akkor megint csak egy alárendelt pozícióba, vagy ha úgy tetszik nyalizós helyzetbe kerülhetsz, ami a legtöbb lánynak nem fog tetszeni. Nem jó nagyon hamar felfordítani a kártyáid és nyílt lappal játszani. És mi történik akkor, hogyha pl az illatát dícséred meg?

Elkezd agyalni, hogy vajon tényleg csak az illata tetszik neked, vagy udvarolni akart, esetleg csak jó napja volt stb. És ez már a te malmodra hajtja a vizet

2011. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,kérlek válaszolj a kérdéseinkre :) Egy csoportban vagy együtt táncoltok? Te kérted fel vagy ez egy ilyen helyzet lett. mert ha te kérted fel,lehet nem véletlenül.. merre felé laktok? (sorry a nem ide való kérdésért)
2011. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!