Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki azt mondja, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja, hogy a netes társkeresés hülyeség az mért mondja? 17/f

Figyelt kérdés
Nekem nem volt vele, de már én is kezdem hülyeségnek találni. Én 2 lánnyal jutottam el komolyabb szintre, és akartam összejönni. De ahogy ők is megszerettek engem már összezavarodtam. Azok az apróságok amik addig nem zavartak, addigra elbizonytalanítottak.
2010. dec. 29. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert az!
2010. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

1.mert nekik nem jött be,

2.meg tény és való,hogy nem tudhatod,hogy igazat ír-e az illető stb. Sajnos vannak akik szeretik átverni a másikat még itt is, pedig egyesek ebbe menekülnek a magányosság elől, de nem mindenki. Azaz túl elővigyázatosak.

2010. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg 1 fiúval, 1,5 évig jártunk. Ma szakított velem, azzal, hogy nem szeret. Nah ez milyen?:)
2010. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert rossz a tapasztalata! Amúgy viszont bizonyos dolgokban sokkal jobb. Ez meg az én tapasztalatom.
2010. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát másfél év után már nem a nettel van a gond... amúgy sajnálom:/

De engem nem vertek át... csak ha már megszerettek, akkor már én lettem bizonytalan.

2010. dec. 29. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:

azért mert nekik nem jött be.

én is interneten keresztül ismertem meg a barátomat. volt közös ismerősünk, de találkozni nem találkoztunk előtte.

2010. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nálam mért lehet ez?
2010. dec. 29. 20:16
 8/22 anonim ***** válasza:

Mert hülyék, és azt hiszik, hogy az internet teszi rosszá az embereket, pedig anélkül is azok.

Lásd hazugság... mert élőben egy diszkóban vagy a buszon nem tud hazudni?

2010. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor nálam mi miatt lehet, hogy csak addig érdekelnek, amíg megszeretnek? véletlen?
2010. dec. 29. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a net okozza? Egyéni szocprobléma. Próbálkozz élőben, hátha csoda történik, és nem az érzelmi intelligenciáddal van a gond, hanem a csúnyagonosz internet hibája, aki ilyen robotembereket hoz feléd, akik ahogy megszeretnek, negatív bétahullámokat küldenek feléd.
2010. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!