Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell smárolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell smárolni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
résnyire kinyitod a szádat, finoman puszilgatod a másik ajkait, kicsit átdugod a nyelved és onnantól mindegy, hogy milyen irányban csinálod, de mozgatod a nyelved gyengéden és hozzáérinted az ő nyelvéhez, de ha nem akarod, akkor nem dugod át
2010. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
engedd el magad és csak finoman, érzékien. az első borzasztó, de utána csak az ösztöneidre hagyatkozz
2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

1.lépés : beteszed

2.lépés : pisálsz

3.lépés : kihuzod

ennyi FUCK YEA.

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor is rossz lesz ha a fiú már tapasztalt? =(
2010. dec. 30. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
te igy is ugyis ráfaragsz :/
2010. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

amugy meg hogy benyögjek valami értelmeset az éjszaka közepén!

Majd ugyis megtudod . és szard le hogy milyen vagy megtanulni könyvből nem lehet se a szexet se semmi mást tapasztalat (ha kocka vagy akkor gyüjts TP/XP -t csak egy próba :D) az a kulcs mindenhez .

2010. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi ez a hülyeség hogy rossz lesz az első? :D

Kérdező, dehogy lesz rossz, csak nehéz lesz felvenni a "ritmust". Inkább csak fura lesz, de majd belejössz :)

2010. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne muszáj rossznak lennie az elsőnek?

Nekem sem volt rossz az első.

2010. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát nekem az első 3 roxx volt, de csak azért mert féltem és nem mertem ellazulni, nem élveztem, de gyakorlat texi a mestert;)
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nos akinek bármi ilyen rossz volt, az biztos hogy nem azér csókolózott mert szerelmes volt... vagy legalább egy kicsit is kivánta volna azt az illetőt. mer ha nem kivánod csak azér csinalod mer még juj nem csókolóztam sose na akkor tényleg el is tudod "rontani" meg mittomén... de akkor csinald ha kivánod és szereted a másikat, akkor nincs mit elrontani, és nem lesz rossz, mert akkor csak jó lehet.
2011. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!