Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Lány...

Miért vagyok ilyen? Lány létemre olyan vagyok mintha nem lenne szívem, egyszerűen nem tudom kimutattni a szeretetemet, hűvös vagyok mindenkivel, távolságtartó.

Figyelt kérdés
Pedig olyan jó lenne ha megölelnének, szépen beszélnének velem valakivel előfordult már ilyen? 17L
2010. jún. 22. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
énis ilyen vagyok h nehezen mutatom ki az érzéseim, sztem még sokan mások is 22/f
2010. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te szívtelen:)
2010. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt valami olyan esemény, amikor valakiben nagyot csalódtál? Én kicsit bizalmatlan vagyok, de szerintem az emberek alapvetően nem akarnak egymásnak rosszat, nem hiszem, h van mitől tartani.
2010. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen vagyok gyerekkorom óta. van 2 db barátom. csalódtam az emberekben. senkivel sem kommunikálok, ha nem muszáj.
2010. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy,ha már most felismerted ezt,hamarabb leszel barátságos mint gondolnád...

Kezd anyukáddal,kérd meg,hogy öleljen meg mint pici korodban.Én 13 éves lányommal,és 16 éves fiammal gyakorikom ezt...:-)Pedig néha olyan szemtelennek tűnnek ,szinte felrobbanok mérgemben.Sokszor megölelem inkább fiamat,pedig szidást érdemelne-férjem szerint jó pár pofont-,de nem bírom az ilyesmit...Ha felnőnek úgyis a házastársukat ölelgetik majd :-))

2010. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korod miatt nem tudod kimutatni. Picinek is ilyen voltál?
2010. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
87%

Szia!


Mindenkinek jól esik ha megölelik,ha szeretgetik,és az is ha ugyanezeket ő is kitudja mutatni.Az már szerintem egy óriási előre lépés ,hogy megláttad mi a "hibád".Ezen tudatosan lehet dolgozni,és ha igazán akarod a változást,akkor Neked is sikerülni fog.Persze tenni kell érte,mint ahogy sok másért is.Mert hát ugye ne várjuk a sült galambot...Ha megengeded én ajánlanék Neked egy könyvet,de ha nem szeretsz olvasni,akkor nézd meg DVD-n,nagyon jó és tanulságos.Én nagyon sok erőt merítettem belőle és az vicc, hogy bár én nem hittem benne,hajtott a kíváncsiságom és elolvastam a könyvet is és a DVD-t is megnéztem.És rá kellett döbbennem,hogy nagyon sok logika van benne.:)))


[link]


Sok sikert a tanuláshoz!És jusson eszedbe mikor esetleg túl rideg vagy valakivel,hogy azt add amit Te is szeretnél kapni másoktól! (26/L.)

2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ha anyukám átölel nehezemre esik viszonozni, pedig szeretem. Valami akadályoz abban, hogy kimutassam mit is érzek. Haveroknál másképp van. 14 éves létemre össz-vissz csak két barátom van -nem, nem haver, az más- , akik 20-onévesek. Nagyon szeretem Őket. MSN-en egy beszélgetésben min. 10x leírom nekik, hogy imádom őket, ugyanez élőben nem menne.


14/L

2010. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

gyakorold szerintem. válassz egy kicsi érzést, amit ki szeretnél mutatni, esetleg ami viszonylag gyakran előfordul. Mindig, mikor előfordul, megpróbálod kimutatni. Előbb-utóbb sikerülni fog. :) (Nem kell elszontyolodni, ha nem rögtön.)


ha a családban nem megy pl. az ölelés, próbálhatod barátokkal, előfordulhat hogy a személyjel/családban lappang valami konfliktus például, és ez is nehezíti.

másrészt családban mindig jobban meg lehet bízni általában, "idegenekben" kicsit "veszélyesebb" ezért talán nehezebb.


van egy másik dolog, amiből esetleg haszonnal meríthetsz. Egyszer kipróbáltam, hogy leírom az álmaimat egy füzetbe, mikor felébredek. Ennek az lett a hatása, hogy egy idő után *egyre jobban emlékeztem rájuk*.

Arra gondoltam, ki lehetne próbálni, hogy az érzéseidet is leírod utólag egy füzetbe, valami kicsibe amit magaddal tudsz vinni és pl. a wc-ben elbújva beleírod. :) vagy ilyesmi...

ez két dologban képzelem, hogy segíthet. az egyik, hogy tudatosabban, könnyebben észrevennéd az érzéseidet, felismernéd őket magadban könnyebben talán.

a másik, hogy meg lehet figyelni azt is, hogy előtte közvetlenül mit csinálsz, mi váltja ki belőled, hogy eltűnnek az érzések vagy nem tudod kifejezni őket.



egyébként én például azt nem nagyon tudom kimutatni, ha örülök. Ha nagyon örülök valaminek, egyszerűen semmit sem csinálok, és furcsa, de még az érzéseim is eltűnnek. A családom már 22 év alatt rájött, hogy ez nálam azt jelenti, hogy örülök. :)


az is segíthet, ha keresel egy szakembert, pl. egy jó pszichológust. (a kórháziakat nem ajánlom, ők nagyon leterheltek, és "tömegtermelésre" vannak ráállva...)

ő ért hozzá kifejezetten, hogy segítsen neked ebben.

nem kell félni tőle, én is voltam, nagyon rendesek! :)

23f

2010. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok.! Igen nagyon sokszor csalódtam mindenki megbánt... sajnos aput nagyon ritkán látom, anyu meg mindig csak ocsárról.., ha apa megölel én olyankor nem tudom mit csináljak ott álok a ütögetem... köszönöm a tanácsokat, utána nézzek a könyvnek is.!
2010. jún. 23. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!