Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék szép, intelligens,18-22 közötti lányokkal?

Figyelt kérdés

egyszerűen sehol sem találom a saját társaságomat, elég elkeserítő, az internetes ismerkedés meg nem nagyon tetszik, de lehet arra kéne rávenni magam :(

21/F


2010. dec. 31. 19:31
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
iskolába legközelebb jövő szeptemberben fogok menni, addig valószínűleg bulik is kilőve, mert az eddigi barátaimmal, már nem tartom annyira a kapcsolatot, egyszerűen már nem érzem ott jól magam, nem az én társaságom
2010. dec. 31. 19:34
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha rájössz, szólj nekem is légyszi! :)

24 F

2010. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Intelligens és szép egyszerre? Elég nagyok az elvárásaid :DDD
2010. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg az 1. barátommal. Nem volt túl hosszú életű, de ez nem a net hibája volt.
2010. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, a kapcsolatunk nem volt túl hosszú életű :)
2010. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, te is helyes és intelligens vagy?:D Meg mi számít szépnek... Egyébként szerintem vannak ilyen lányok, mármint én úgy átlagosan csinosnak mondanám magam, viszont értelmileg átlagon felül:D. Viszont épp foglalt, de huh mennyit güriztem mire végre találtam valakit, és igazából netes ismerkedés jött be, szrintem érdemes megpróbálnod.:)
2010. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez attól is függ, hogy milyen városban élsz.

Kis városban, főleg falun nem sok esély van. Sajnos ez a helyzet.


"Sokan" mondják, hogy normális lányt nem lehet találni (pl. intelligens, szép, stb...).

Általában csak azok akik valami miatt képtelenek ilyen nőkkel összejönni.

Nem tudom, nekem nem volt gondom régen sem, most sincs.


Ha jársz társaságba, vagy valamilyen iskolába akkor nem nehéz.

Persze ehhez neked is olyannak kell lenned. Megjelenés, stílus, viselkedés, férfiasság, stb...

De ha valaki szép, csinos és intelligens lányokat akar ez alap, nyilván ezzel nem mondtam újat.


Basszus, feljöttem valami sürgős mobilos infoért ide és képes vagyok szilveszter este itt válaszolgatni, alig ismerek magamra. :)


Na lépek, mert buláj!


Boldog Új Évet mindenkinek és hatalmas pörgést!

2010. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Az attól is függ,hogy kinek mi a szép.

Én pl. Párommal neten ismerkedtem meg azóta eltelt 3 év és együtt vagyunk egy jegyes párban.


19/N

2010. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Ja interneten ne is akarj, mert ott vagy hazudnak, vagy csak szerencsétlenek vannak.

Normális ember face to face ez evidens!


2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

én helyesnek tartom magam, persze igen, ez szubjektív, meg ilyen alapon az intelligencia is, mert kinek mi..

nem is tudom minek írtam ki ezt a kérdést, itt úgysem fog megoldódni a problémám:D

2010. dec. 31. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!