Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tele van a szobám gyerekkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tele van a szobám gyerekkori emlékekkel, az imponáló a lányok számára?

Figyelt kérdés

pl ilyen kulcstartók, makett autók, különböző nyakláncok amik így lógnak. meg néptáncos helyezések ilyen kis korong formában, örökmozgók...stb. ezek mind szaros korom óta vannak.


Szóval ha bejövök egy csajnak, majd eljön hozzám és ezeket meglátja, ki fog ábrándulni belőlem?^^

21F


2011. jan. 2. 03:30
 1/6 A kérdező kommentje:
...vagy esetleg gyerekesnek tartani ezek miatt?
2011. jan. 2. 03:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod, aki szeret, az ilyennek fogad el. Persze azért a G.I. Joe figurákat jobb, ha elpakolod :D de most őszintén, ez a te stílusod, hogy ilyen a szobád... embere válogatja, van, akinek bejön, van, akinek nem. A kérdés, hogy a csaj előtt önmagad akarsz lenni, vagy megjátszani magad?
2011. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cory Rose ***** válasza:
Én utálom az ilyen szemeteket, nem igazán tartok meg semmit, de hogy másnak milyen a szobája...Ha egyébként rend van és tisztaság akkor nem zavarna. 19L
2011. jan. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát tesó te az a fajta vagy aki nem tud megválni a dolgoktól.

A csajok egy férfi szobájától is férfiasságot várnak többnyire nem gyerekességet szóval szerintem nem.

Nem is rossz dolog ez anyám apám mindig azt mondta a múltat nem kell szégyellni. De ha annyira ragaszkodsz hozzájuk tedd őket a szekrénybe.

Az a helyzet ,hogy szerintem egy férfi szobájának praktikusnak kell lennie leginkább lényegretörőnek ugyanakkor stílusosnak is ,hogy legyen egy összhangja ,mint hogy tele legyen ilyen apró csecsebecsékkel. Persze az én szobámban is vannak dísztárgyak ,de csak a szekrény tetején ,mert ahol a fontos dolgaim vannak amiket általában használok ott egyszerű rendszer van Mert így a legegyszerűbb rendet rakni(jó hát én ritka férfifajta vagyok aki rendet is tart a szobájában :S ).

üdv

18/F

2011. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsót nagyon lájkolom /L
2011. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

Egyedülálló férfi számára a lakás munkaeszköz.

Ne rontsd el szándékosan :)


05:16 -t én is lájkolom :)

2011. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!