Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek mikortól válik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mikortól válik elsődlegessé a pénz?

Figyelt kérdés

Nagyon gazdag vagyok,de eddigi életem során egyáltalán nem vettem észre,hogy könnyebb lenne udvarolni. Egyáltalán nem vágok fel ezzel,mert anélkül is látják rajtam, meg ismer szinte mindenki. Nagyon szeretnek az emberek de a nőket főleg a saját korosztályomban egyáltalán nem érdeklem. Afölött meg pláne nem..

Prostihoz csak úgy nem megyek,nem hiszem hogy megoldás erre,csak most már úgy vagyok vele az sem baj ha csak "ezért" van velem csak legyen már valakim aki nekem is tetszik mert kezd unalmas lenni így minden.


2011. jan. 4. 14:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
19f
2011. jan. 4. 14:57
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, ha a pénzedért szeretnek. A másik oldalról meg üdv a valóságban:)
2011. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Nálam mindig a pénz volt és lesz az elsődleges, de nem egy pasi által akarok pénzt szerezni, hanem én akarom megszerezni saját magamnak.. de ne aggódj, sok pénzéhes nő van, csak még nem találkoztál velük valószínű...

19l

2011. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nielindi ***** válasza:

kb onnantól lesz valakinek fontos a pénz ,amikor meg akar állapodni, családot szeretne és tetőt a fejük fölé. de ekkor sem elsődleges.

amugy meg nem hiszem el, h nem találsz egy pénzéhes kis ribit, a te korodban pedig sűrűn előfordulnak.

2011. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

engem pl nem érdekel a pénz és soha nem is fog

párt meg végképp nem ez alapján választanék

szegények vagyunk, de már megszoktam... pénz annyi kell, hogy legyen mit enni...


20l

2011. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem számít a pénz, de úgy, hogy közösen teremtsük meg a párommal. Pénzért senkit nem tudnék szeretni. De te szerintem ne akarj megvenni Nőt. ehhez még fiatal vagy! Bulizz és ismerkedj!
2011. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Te azt várod, hogy egy nőt a pénzeddel fogd meg? Szerintem ez elég szomorú dolog...így mindig is boldogtalan leszel.

(De ebből is kiderül, hogy vannak normális emberek, akiknél nem a pénz dominál)

2011. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

az én párom ugyanolyan anyagi háttérrel rendelkezik mint én. és sose érdekelt h pénzes vagy sem.

L*-*

2011. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Anyámnak tetszenél. Mióta megismerkedett a mostani palijával, a pénz a mindene. Csak az a baj, hogy szerintem irtó szánalmasan viselkedik ezáltal. 21/L
2011. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Amikor megszületnek onnantól.
2011. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!