Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjátok meg a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a pénz kérdését randizásnál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy pl találkozgatsz valakivel és mi szabja meg hogy ki fizet. Oké, tudom a fiúknak szokás. De vajon mindig, minden esetben? Nem sok egy kicsit? Kicsit kellemetlen téma szerintem. Én általában fizetek és nem gáz, de eszembe jutott hogy a lánynak nem rossz e esetleg hogy mindig én fizetek. Szóval fiúk lányok mi a véleményetek?
2011. máj. 11. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én maradi vagyok ebben a kérdésben. A fiú fizessen. A lány apró meglepetésekkel, ajándékokkal viszonozhatja ha úgy érzi. De randin szerintem a pasi fizet.
2011. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, és sokszor zavar, hogy csak a fiú fizet. szinte úgy kell könyörögnöm azért, hogy legalább egyszer egy hónapban én fizessek valamit...kellemetlen.
2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Párommal mikor az első randink volt akkor Ő fizetett. Kávézóban voltunk akkor, meg moziban. De utána ilyen beülős randink ritkán volt már, Nekem a suli, Neki a munka miatt. De később volt amikor felesbe fizettünk, vagy pedig Én Neki, Ő Nekem.

Ha végig a fiú fizetne az már nagyon zavarna. Meg alapból a párommal lassan összeköltözünk és akkor sem Ő fog mindent fizetni, rezsi, a háztartáshoz szükséges dolgok stb...


21/L

2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. szerintem is a fiúnak illik fizetni az elején. ha meg komolyra fordul akkor meg már nem lesz olyan kényes a téma. :) akkor minden közös lesz.
2011. máj. 11. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jin ***** válasza:
55%

FÉRFI FIZET NŐ KÉNYEZTET

ez a legrövidebb ahogy letudtam irni

2011. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyagi helyzettől függ.

Ha a lány jobban el van eresztve, mint én, nem fogok mindent fizetni neki.


23/F

2011. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első randin,vagy megismerkedésnél alap,h a fiú fizet.Aztán megbeszélitek.Nagyobb dolgoknál pedig mehet felesbe.:)
2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!