Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek az első randira neki ajándákba?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit vigyek neki ajándékba. Van valami ötletetek amitől nem leszek túl nyomuló de nem is snassz?



16/F


2011. jan. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Első randira egy szál virág(rózsa, vagy akármi más)bőven megteszi.
2011. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok: szerintem elsőre randira ne vegyél/vigyél semmit. Max. ha beültök valahova a hideg miatt, meghívhatod egy forró csokira stb., de semmi több.

A lényeg, hogy jól elbeszélgessetek:)

2011. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

derítsed ki a kedvenc virágát.és abból egy szálat adjál neki egy forró puszival...És végig éreztessed vele hogy ő milyen tökéletes...

De vihetsz első randira pisztolyt,drogot,műdákót is:)-(ezt ne) XD

2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell egy lánnyal azt éreztetni, hogy tökéletes. Honnan tudná, elvégre még csak az első randi:)

Spontán érezzétek jól magatokat, inkább hasonlítson egy kicsit "haveri" találkozóra. Úgy értve, hogy légy laza, oldott, vidám, meg persze figyelmes és érdeklődő.

Nem nagy művészet, csak nem nem kell túlizgulni.

L

2011. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szigorúan semmit. Sőt, ha fizetni kell, ne ajánld fel önként, h állod a számlát, csak amikor már fizetni akar. De akkor se erőltesd.
2011. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!