Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Megcsalásnak" számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megcsalásnak" számít, ha miközben randizgatok 1 sráccal, közben a volt párommal alkalmanként szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Az új sráccal még nem volt csók se, pusztán csak találkozgatunk. A volt párom iránt viszont még mindig nem hűltek ki az érzelmeim. Megcsalnám ezzel az új fiút? Bizonyára rosszul esne neki...
2009. ápr. 6. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor meg miért kell hülyíteni a srácot?
2009. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem hűltek ki az érzelmeid miért hülyíted azt a másik srácot? Am meg nem biztos, hogy ennek az új srácnak ínyére lesz a dolog hogyha bevallod neki.. Neked milyen érzés lenne, ha össze akarnál jönni egy fiúval aki nemrég vagy régóta szakított a párjával, de mégis összejárnak szexelni miközben veled flörtölget, találkozgat?

Nem biztos, hogy az én gyomrom bevenné... És ha összejön az új sráccal a dolog? Pikk-pakk abbahagyod a volt barátoddal? nem is biztos hogy ellent tudnál neki állni..

2009. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hülyítem, kapcsolatot szeretnék. Az én érzelmeim ugyan nem hűltek ki, de az exé igen, szóval rá már nem számíthatok, szal csak szex lehet. Igényeim meg volnánk...Az új fiúval meg nem akarom elsietni a dolgokat, mert félek, hogy megint csalódni fogok. Szeretnék időt adni magunknak, hogy megismerjük egymást. Természetesen az új fiúval csak akkor jönnék össze, ha érzelmeket táplálok irányába (tehát felül kell múlnia az előzőt) és természetesen akkor nem kellene az ex sem, mivel sosem tartok egyszerre 2 vasat a tűzben, mert nem fair.
2009. ápr. 6. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen - méghozzá mindkettőt megcsalod. Ennyi tartásod van?
2009. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne hidd el az előzőek véleményét. Szerintem nem megcsalás. Abban h randizol vkivel nincs semmi rossz .Amíg nincs köztetek szorosabb kapcsolat nincs szó megcsalásról. és az h lefekszel a volt barátoddal aki iránt még vannak érzelmeid csak neked rossz. Hidd el.
2009. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A volt páromat miért csalnám meg? Hisz ő dobott...Csak szex van köztünk pár havonta... A másik sráccal meg semmi nem volt, csak séták, bringázás és 1 vacsi...
2009. ápr. 10. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem megcsalas ha csak annyi volt meg az uj sraccal azonban ha mar tobb lessz baratnal akkor vagy hagyd a fenebe az exet(amugy sem erdemli meg meg) vagy pedig kozold a sraccal h h alnak a dolgok mert maskepp nem fair.
2009. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!