Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel pár hete találkoztam. Szinte minden nap beszélünk valamilyen formában (e-mail, telefon, sms) és elmondta, hogy van egy lány akivel együtt volt 1 évig és most jelenleg szünetet tartanak. Nem tudok semmi konkrétat erről a szünetről, de nem merek találkozni vele, mert olyan rossz érzésem van, hogy ezt műveljük a lánnyal. Valójában semmi nem történt, csak beszélgettünk. Mit tegyek? Találkozhatok vele, anélkül, hogy egész este a lányra gondolnék...?
2009. márc. 5. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
rendes tőled, hogy gondolsz a másik lányra:) ha épp szünetet tartanak, az azt jelenti, hogy ideiglenesen nincsenek együtt, szóval randi szóba jöhet... bár lehet, ha egyikőjüknek sem jönne senki a képbe, akkor újra összejönnének... a te kezedben a döntés:P ha a srác már nem akar összejönni a lánnyal, akkor nincs gond:)
2009. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Sztem az ilyen pasit hagyd a fenébe mert nem szakított csak szünetet tartottak! Még megoldódhatnak a gondjaik, és utána csak neked fog fájni. Keress olyat aki egyedülálló, ne tegyél tönkre egy kapcsolatot!
2009. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kérdés.. hány évesek vagytok? (te, pasi, csaj)
2009. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
A szünetek már azt jelzik hogy ott nem jó valami. Szóval nyugodtan találkozz a sráccal.
2009. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Az anál az nem megcsalás! :)
2009. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, az említett srác és a "barátnője" 23...
2009. márc. 5. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Például nálam már egy csók is megcsalásnak számít, de ez mindenkinél máshogy van.

Szerintem ha valaki találkozik egy ellenkezo nemuvel az még nem megcsalás, hacsak nem torténik valami olyan.


Princess

2009. márc. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te egy nagyon rendes lány vagy, hogy nem akarsz bekavarni a kapcsolatukba.

Én azt tenném, hogy megvárnám, hogy rendeződjön közöttük a dolog... az, hogy szünetet tartanak azt jelzni, hogy valami nem okés közöttük. (Én egyébként nem értem ezeket a szüneteket, hogy mire jók.. .mindegy.)

Tehát akkor vagy tegyenek pontot a végére, vagy ha mégis együtt maradnak, akkor még a saját szívedet is megkíméled egy összetöréstől ha kivárod, hogy mit is akarnak ők még egymástól.

2009. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a csók megcsalás, akkor azt mind1 is, hogy hova adjuk?

(arc, nyak, száj, vállak)

2009. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a szájra való csók lenne megcsalás, na meg persze a tapizás is egy bizonyos szint felett..


Princess

2009. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!