Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy kérdés velem kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdés velem kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!

Lehet,hogy hülyén fog hangzani, de létszi írnátok rólam egy két véleményt hogy szerintetek hogy nézek ki. :) (nem beszólogatásokat várok :) )


[link]


2011. jan. 5. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem beszólást vársz, akkor inkább nem írok véleményt :)
2011. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Itt egy ilyen képből úgyis lesz oltogatás, de legalább írd le a korod.
2011. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ütős a kép, sajnos :( Ne haragudj, de én soha semmilyen körülmények között nem jönnék veled össze. De sok sikert azért! Sztem hiba is volt ezt a képet ide feltenni, mert szét fognak sokan oltani :S
2011. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A kabát ami rajtad van bejön, de te nem, az arcod nagyon kisfiús szerintem (bocs).
2011. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Még alakulhatsz, nem beszólásként írtam.
2011. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos vagy, én szeretem a kisfiús arcú srácokat.:) Ha akarsz, írj privit.:D


16/L

2011. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ha az ott egy autó és önálló jogsival vezeted, akkor kicsit fiatalabb vagy mint ahány évesen kellene kinézned.
2011. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13évesen autót vezetni????
2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem az :D Az egy hátsó ülés ahonnan sóvárogva nézi a kocsi elejét, hogy egyszer majd talán Ő is odakerülhet, ha nagy lesz
2011. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A bőrdzseki ultragáz, fejed elmegy.
2011. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!