Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretitek jobban a vékony pasikat mint a vastagabb, erősebb, izmosakat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem minden csaj a vékonyakra bukik, de a többségetek szerintem igen, és nem értem hogy miért.


Ha csak logikusan gondolkozik egy nő (ha tud olyat) akkor ki tudja őt hamarabb megvédeni? Egy Erős magas srác vagy egy vékony és gyenge?

A nők elvileg úgy vannak kódolva hogy a legerősebb pasi kell nekik mert ő tud nekik erős gyereket csinálni és ő tudja megvédeni ugye, amióta az emberiség létezik ez mindig is így volt. De mostanában (talán az elmúlt 20 évben kezdenek felcserélődni a szerepek is..


Szóval ez miért van? Mutálódtok?


2011. jan. 5. 17:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
ez hülyeség, én vékony vagyok és rengeteg lány monta h neki az izmos pasik jönek be jobban , csak azok nagyképű szarok
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az ismerős barátnőim kivétel nélkül az izmos pasikat szeretik, én kivétel vagyok, mert én meg a macis pasikat. A magasság meg abszolút mindenkinél feltétel.
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és az összes lány ismerősöm inkább a vastagabb pasikra bukik. Nem az izmikre, hanem a picit pocisabbakra. Nem a nagyon kövérekre, csak a husisabbakra.

Én meg kifejezetten nem kedvelem a túl vékony srácokat.

2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet csak én keresgélek rossz helyen.

Én is macis,izmos vagyok vagy mi..

2011. jan. 5. 17:48
 5/49 anonim ***** válasza:
57%

A macisnak sörhasa van :)

Ha 40 körüli vagy mindemellé és 190 cm akkor írj :D

2011. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a vékony srácokat. És a kisebb pocakkal sincsen bajom, de nekem az ilyesmi jön be.

[link]

Bár itt van izom bőven, de a barátom ilyesmi. Ő nagyon magas (190cm fölött) Széles váll, erős karok. de nincs kidolgozott izma, mondjuk kockahas vagy kockamell vagy hogy hívják azt : D :) Tehát azilyen teljesen normál bár kicsit erősebb testalkat. Az a tipikus FÉRFIAS :)) hmm ^^

2011. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Ezek nem izmosak, ezek tök átlagosak! A lányok azokat a pasikat szeretik, akik szálkásan izmosak. A testépítőket ki nem állhatja a többség, azokat csak a testépítő csajok szeretik. A pufi srácokat sem nagyon kedvelik. Az ilyenek mint ezen a képen van az előző hozzászólásban, ilyenek bejönnek a nőknek, akiknek ilyen a testalkatuk, viszont izmosabbak egy kicsit. Mert ezek elég véznák még de már nem sok hiányzik.
2011. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%

Sokra mész az izmaiddal és az evolúciós elméleteddel, mikor egy félreeső kis utcában éjjel egy ilyen semmitmondó, nem izmos gyerek lead pár lövést a lőfegyverével a mellkasodra. Akkor meg azt hörögnéd, hogy "nem érvényes így, meg különben is".


Lőfegyverre nem kell gyúrni...

2011. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Jajj... hova tévedtem. :D Guns ember
2011. jan. 5. 18:20
 10/49 anonim ***** válasza:

"A nők elvileg úgy vannak kódolva hogy a legerősebb pasi kell nekik mert ő tud nekik erős gyereket csinálni"


hidd el, férjnek nem valószínű h olyat választanak amint a mai kis vasalt hajú, imós kinézetű buzeránsok.

nekem inkább az izmosabb, testesebb, magasabb pasik jönnek be. de ez nem azt jelenti h egy vékonyabb srácba nem tudnék beleszeretni, vagy hogy nem lehet mert úgy néz ki. attól még lehet h jobban megvédene, mint egy izmosabb. vagy akármi.

2011. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!